reklamı kapat

POPÜLER

OPPO F17 Pro

Resmi video ile OPPO F17 ve F17 Pro modelleri ortaya çıktı [İzle]

Teknoloji dünyasının yenilikçi firmalarından OPPO, iki yeni telefon hazırlığında firmadan bu sefer F17 ve F17 Pro modelleri geliyor.

En son hazırladığı yeni periskop kamera sistemi ile gündem olan OPPO, yayımladığı yukarıda izleyebileceğiniz resmi video ile yakında gelecek F17 ve F17 Pro modellerini gözler önüne seriyor. Oldukça şık görünen telefonlardan F17 Pro’nun önünde çift selfie kamerasına ev sahipliği yapan geniş bir ekran deliği yer alıyor. 7.48 mm kalınlığında ve 164 gram ağırlığında olduğu aktarılan telefon, normal F17 ile beraber altı ya da üç farklı renkte elde edilebilecek gibi görünüyor. F17 Pro modelinde AMOLED ekran kullanacak OPPO, bu modelin parmak izi sensörünü de ekranına entegre ediyor. Arka kısımlarını aşağıda görebileceğiniz telefonların, Türkiye’de de satılma ihtimali bulunuyor. Ancak bunun henüz kesin olmadığını belirtmek gerekiyor.

OPPO F17 Pro

Soldaki üç model F17, sağdaki üç model F17 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO yakında Türkiye’de iki yeni ürünün satışına başlıyor

Kısa süre önce OPPO Watch akıllı saat ve Enco W51 kablosuz kulaklık modelinin eylül ayında raflardaki yerini alacağını açıkladı. Halen Türkiye fiyatları açıklanmayan ürünlerden en çok akıllı saat Watch dikkat çekiyor. Enco W31 ve Enco W11 kulaklık modelleri yanına dahil olacak Enco W51 de pazarda ses getirecek gibi görünüyor. Aktarıldığı kadarıyla aktif gürültü engelleme ve kablosuz olarak şarj edebilme özellikleri ile öne çıkan W51, lacivert ve beyaz renkleriyle pazarda yerini alıyor.

İlgili Video