reklamı kapat

POPÜLER

RKS RD5 elektrikli bisiklet

RKS RD5 katlanabillir elektrikli bisiklet için BİM fırsatı [12 Temmuz 2024]

RKS RD5 elektrikli bisiklet için yeni BİM kampanyası açıklandı. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak olan aracın hem ön tarafında hem de arka tarafında süspansiyon yer alıyor. Hafif arazi koşullarında kullanılabilen bisiklet  36V 10Ah bataryayı bünyesinde barındırıyor.

Tam dolu pille 40 kilometrelik bir menzil sunabilen katlanabilir bisiklette pek tabii bu değer kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bisiklette hız yapıldığında veya yokuşta kullanıldığında bu süre düşüyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisikletin bataryayı yaklaşık 6 saatte şarj ediliyor. Ön ve arka tarafında aydınlatmanın yer aldığı bisiklette bu sayede harici bir aydınlatmaya ihtiyaç duyulmuyor.  S866 LCD gösterge ekranının da yer aldığı bisiklette yapılan hız ve kalan mesafe gibi bilgiler görüntülenebiliyor. Bisiklette ön amartisör kullanılıyor. Amartisör sayesinde bisikleti engeli arazi koşullarında da kullanmak mümkün. Kalın tekerleklerle gelen bisiklette su geçirmez bir kablo kullanılıyor. 34 kilogram ağırlığındaki bisiklet 134 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS RD5 elektrikli bisiklet çok yakında yeniden BİM’e geliyor

Bisikletin arka tarafına bakıldığında bagaj kısmı da bulunuyor. Bagaj alanı sayesinde kullanıcılar çantalarını veya poşetlerini de bu alana koyabiliyor. 12 Temmuz‘da BİM’de satışa sunulacak bisikletin fiyatı ise 29.999 TL olacak. Bisiklet kredi kartlarıyla peşin fiyatına 6 ay taksitle de satın alınabilecek.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER