reklamı kapat

POPÜLER

Roborock S8 MaxV Ultra

Roborock S8 MaxV Ultra robot süpürge ve öne çıkan özellikleri

Kısa bir süre önce resmi olarak Türkiye’ye gelen Roborock yeni robot süpürge modellerini Türkiye’de satışa sundu. Roborock’un Türkiye’de satışa sunduğu süpürgelerden biri de Roborock S8MaxV Ultra. Cihaz yan fırça ve ekstra kenar paspaslama sistemi gibi özel çözümleri ile evde oluşabilecek toz ve kirlerin önüne geçiyor.

Roborock S8 MaxV Ultra, 10.000 Pascal HyperForce emiş gücüne sahip. Roborock’un özel olarak geliştirdiği FlexiArm Design yan fırça, köşeleri, mobilya altında kalan yerleri ve erişilmesi zor alanları tespit edip otomatik olarak çıkarak bu alanları temizliyor. Ekstra kenar paspaslama sistemi, köşelere 1,68 mm’ye kadar yaklaşarak paspaslama yapabiliyor. Çift silindirli fırçalara sahip olan DuoRoller Rise Fırça, tüm zeminlerde kıl dolanmasını en aza
düşürüyor. VibraRise 3.0 paspaslama sistemi, çift titreşim modülü ile dakikada 4 bin kez yüksek hızlı fırçalama yapıyor.  S8 MaxV Ultra, DirTect teknolojisi sayesinde çok tozlu yerlerde emiş gücünü artırabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Roborock S8 MaxV Ultra modelinin Türkiye’deki fiyatı ne kadar?

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle gelen süpürge, Roborock uygulamasındaki SmartPlan teknolojisiyle temizlik yapılacak alanı analiz ederek gerekli işlemi otomatik olarak gerçekleştiriyor. Robot süpürge, uygulama üzerinden evcil hayvanlarının takibini de yapılabiliyor ve hayvanların fotoğraflarını çekebiliyor. Reactive AI 2.0, aldığı anlık görüntüleri kaydetmeden direkt olarak çalışıyor.  Sunduğu özelliklerle dikkat çeken tobot süpürgenin fiyatı ise 62.999 TL.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın