reklamı kapat

POPÜLER

iRobot Roomba 606

Robot süpürge iRobot Roomba 606, uygun fiyata A101’e geliyor

A101 akıllı robot satın almayı düşünenlere güzel bir fırsat sunuyor. Geçtiğimiz mart ayında da benzer bir kampanyaya imza atan A101, iRobot Roomba 606 modelini satışa sunuyor. 22 Temmuz’da geçerli olacak kampanyada iRobot Roomba 606, 1.599 TL’den satışa sunulacak.

Robot süpürge halı ve sert yüzeylerde etkili bir temizlik sunuyor. Akıllı süpürgede kirli alanlarda ekstra performans için kir sensörü bulunuyor. Üç aşamalı temizleme sistemi sunan süpürgede iAdapt Navigasyon sistemi yer alıyor. Roomba düzinelerce sensörle odayı ve zemini izliyor ve kullanıcıların nerede olduklarını biliyor. Süpürge, odanın şekline ve boyutuna göre önceden tanımlanmış 40 hareket doğrultusunda akıllıca tepki veriyor. iAdapt navigasyon sayesinde, robot duvarların tamamı boyunca, mobilyaların çevresinde ve altlarında dolaşıyor ve temizliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bütçe dostu robot süpürge arayanlara: iRobot Roomba 606

iRobot Roomba 606, bir yan fırçanın varlığı sayesinde, mobilyaların çevresinde, duvarlarda, odaların köşelerinde ve ulaşılması zor diğer alanlarda etkili bir şekilde temizlik yapabiliyor. Roomba, temizleme başlığında bulunan karşılıklı dönen iki fırçayı kullanıyor. Bu sayede, Roomba verimli bir şekilde kiri ve tozu topluyor. Sert zeminlerde fırça, kiri doğrudan toplama sepetine taşıyor. Halıları temizlerken ilk olarak halı fırçası devreye giriyor. İyi toz çekişi, güçlü bir vakum motoruyla sağlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın