reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iRobot Roomba 606

Akıllı robot süpürge iRobot Roomba 606 için A101 kampanyası

A101 önümüzdeki hafta sunacağı kampanyayla robot süpürge satın almayı düşünenleri de mutlu etmeye hazırlanıyor.

11 Şubat’ta gerçekleşecek kampanya kapsamında iRobot Roomba 606, A101’e geliyor. Piyasadaki satış fiyatı 2.299 TL olan süpürge, A101’de 1.599 TL‘den satışa sunulacak. Halı ve sert yüzeylerde etkili temizlik sunan süpürgede kirli alanlarda ekstra performans için kir sensörü bulunuyor. Üç aşamalı temizleme sistemi sunan süpürgede iAdapt Navigasyon sistemi yer alıyor. Roomba düzinelerce sensörle odayı ve zemini izliyor ve kullanıcıların nerede olduklarını biliyor. Süpürge, odanın şekline ve boyutuna göre önceden tanımlanmış 40 hareket doğrultusunda akıllıca tepki veriyor. iAdapt navigasyon sayesinde, robot duvarların tamamı boyunca, mobilyaların çevresinde ve altlarında dolaşıyor ve temizliyor.

iRobot Roomba 606, bir yan fırçanın varlığı sayesinde, mobilyaların çevresinde, duvarlarda, odaların köşelerinde ve ulaşılması zor diğer alanlarda etkili bir şekilde temizlik yapabiliyor. Roomba, temizleme başlığında bulunan karşılıklı dönen iki fırçayı kullanıyor. Bu sayede, Roomba verimli bir şekilde kiri ve tozu topluyor. Sert zeminlerde fırça, kiri doğrudan toplama sepetine taşıyor. Halıları temizlerken ilk olarak halı fırçası devreye giriyor. İyi toz çekişi, güçlü bir vakum motoruyla sağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iRobot Roomba 606 şarj istasyonuyla da dikkat çekiyor

Şarj istasyonu, bataryayı şarj etmek için kullanılıyor. Robot Clean tuşuna basılması ile birlikte süpürge kullanıcıların talimatları doğrultusunda şarj istasyonundan ayrılıyor. Temizlik bitiminde, Roomba otomatik olarak şarj istasyonuna geri dönüyor ve bir sonraki görev için şarj olmaya başlıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın