reklamı kapat

POPÜLER

Rode Wireless Go II
Rode Wireless Go II

Rode Wireless Go II ve öne çıkan özellikleri [Video]

Rode, dünyanın en popüler kablosuz mikrofonlarından olan Rode Wireless Go’nun yeni modelini görücüye çıkardı. Rode Wireless Go II adını taşıyan mikrofon seti geliştirilmiş özelliğiyle dikkat çekiyor.

Yeni mikrofon seti kullanıcıların çok daha iyi ses kaydı almasına imkan tanıyor. Wireless Go II, 2 adet verici ve 1 adet alıcıdan oluşuyor.  Alıcı, telefonlara, bilgisayarlara, kameralara veya dahili belleklere kayıt yapabiliyor.  Çift kanal özelliğiyle fark yaratan yeni model kablosuz tarafta daha kararlı bir bağlantı ve uzun menzil vadediyor.  Rode imzalı vericelerde 3.5 mm kulaklık girişi de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar vericilere harici bir mikrofon da bağlayabiliyor.   2 kişilik röportajlarda kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacağa benzeyen mikrofon seti tam dolu pille 7 saate varan bir kullanım imkanı vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rode Wireless Go II fiyatı ne kadar?

Wireless Go II’nin yerleşik kayıt sistemi, SD karta ihtiyaç duymadan dahili olarak 24 saate kadar sesi kaydedebiliyor. Ancak piller 7 saata kadar bir ömür sunuyor. Yeni model, 200 metreye kadar genişletilmiş bir kablosuz menzil sunuyor. Yurt dışında piyasaya sunulan yeni modelin yurt dışı fiyatı ise 299 dolar. Mikrofon setinin önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.

İlgili video

Rode Wireless Go II tanıtıldı