reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Notebook 9 2018
Samsung Notebook 9 2018

S-Pen destekli 2’si bir arada dizüstü bilgisayar: Samsung Notebook 9 Pen

Samsung, Notebook 9 serisinin yeni modellerini görücüye çıkardı. Samsung Notebook 9  2018, 13,3 ve 15 inç olmak üzere iki farklı ekran seçeneğiyle geliyor. Seriye eklenen üçüncü model Samsung Notebook 9 Pen adını taşıyor. 2’si bir arada hibrit bir bilgisayar olma özelliğini taşıyan bilgisayar Galaxy Note ailesiyle özdeşleşen S Pen stylus kaleme sahip. Lenovo’nun Yoga bilgisayarlarında olduğu 360 derecelik bir menteşenin yer aldığı bilgisayar Metal12 olarak adlandırılan magnezyum alüminyumdan üretilen gövdesiyle alüminyum gövdeli bilgisayarlardan daha hafif.

Yaklaşık 990 gram ağırlığındak Notebook 9 Pen, hem dizüstü bilgisayar hem de tablet olarak kullanılabiliyor. Bilgisayarın en dikkat çekici özelliği ise S Pen stylus desteği. 4.096 basınç seviyesi sunabilen S Pen sayesinde kullanıcılar bilgisayarlarında not alabiliyor, çizimler yapabiliyor veya dokümanlarında düzenlemeler gerçekleştirebiliyor. Samsung, Notebook 9 2018 serisi sekizinci nesil Intel Core i7 işlemci seçeneğiyle satın alınabiliyor.

Parmak izi ve yüz tanıma destekli dizüstü bilgisayar: Samsung Notebook 9 2018

Parmak izi sensörüne ve yüz tanıma teknolojisi için kızılötesi destekli ön kameraya da sahip bilgisayarlar Link paylaşım aktarma aracıyla doküman ve fotoğraf gibi dosyaları başka cihazlara hızlı bir şekilde aktarabiliyor. Bu ay Kore’de satışa sunulması beklenen bilgisayarların satış fiyatları ise henüz açığa çıkmış değil.