reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Notebook 5
Samsung Notebook 5
Samsung Notebook 3
Samsung Notebook 3

Samsung’dan bütçe dostu dizüstü bilgisayarlar: Notebook 3 ve Notebook 5

Samsung, iki yeni dizüstü bilgisayarı Notebook 3 ve Notebook 5’i görücüye çıkardı. Üst segment dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi sıfır vidalı bir tasarıma sahip olan bilgisayarlar 14 ve 15 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla geliyor.

Her iki dizüstü bilgisayar Intel’in sekizinci veya yedinci nesil Core işlemcilerinden güç alıyor. Notebook 3, 14 veya 15 inç ekran seçeneğiye satın alınabiliyor. Full HD ekran çözünürlüğüne sahip modellerden Notebook 3 modeli HD ekran seçeceğiyle de sunuluyor. Bilgisayarda NVIDIA MX110 grafik işlemcisi bulunuyor. Notebook 5’te ise NVIDIA MX150 grafik işlemcisi mevcut. Günlük kullanım için gayet yeterli bir performansa sahip olan bilgisayarların çok yakında yurt dışında satışa sunulması bekleniyor. Bilgisayarların satış fiyatları ise henüz açığa çıkmasa da bilgisayarların uygun fiyattan satışa sunulacağı ifade ediliyor.

Samsung’dan üst segment dizüstü bilgisayar: Notebook 9 Pen

Samsung S-Pen destekli 2’si bir arada Notebook 9 Pen‘i geçtiğimiz yılın sonunda tanıtmıştı.
Samsung Notebook 9 2018, 13,3 ve 15 inç olmak üzere iki farklı ekran seçeneğiyle geliyor. 2’si bir arada hibrit bir bilgisayar olma özelliğini taşıyan bilgisayar Galaxy Note ailesiyle özdeşleşen S Pen stylus kaleme sahip. Lenovo’nun Yoga bilgisayarlarında olduğu 360 derecelik bir menteşenin yer aldığı bilgisayar Metal12 olarak adlandırılan magnezyum alüminyumdan üretilen gövdesiyle alüminyum gövdeli bilgisayarlardan daha hafif. Yaklaşık 990 gram ağırlığındak Notebook 9 Pen, hem dizüstü bilgisayar hem de tablet olarak kullanılabiliyor. Notebook 9 Pen hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.