reklamı kapat

POPÜLER

galaxy note 8

S Pen’in yeteneklerine odaklanan yeni Samsung Galaxy Note 8 reklamı yayında [Video]

18 Eylül 2017

Samsung, geçtiğimiz ayın sonunda tanıttığı Galaxy Note 8’in televizyon reklamını yayınladı. Samsung Galaxy Note8: I Love You adını taşıyan reklam, Galaxy Note serisiyle özdeşleşen S Pen’e ve canlı mesaj özelliklerine odaklanıyor. İki sevgilinin birbirleriyle olan iletişimi Galaxy Note 8’deki S Pen ve canlı mesaj özellikleriyle daha kolaylaşıyor.

Canlı mesaj özelliği sayesinde Galaxy Note 8 kullanıcıları kendi emojilerini çizip, animasyonlı GIF’ler yaratabiliyor. Kullanıcıların fotoğraflarına el yazısıyla notlar düşmesine de imkan tanıyan canlı mesaj ile kullanıcılar sevdikleri kişilerle hislerini paylaşabiliyor. Tasarımıyla ve performansıyla fark yaratan Galaxy Note 8, 2.960 x 1.440 piksel çözünürlüklü 6,3 inçlik Super AMOLED ekranla geliyor.
Telefonda Mobile HDR Premium adı verilen bir ekran teknolojisi de kullanılıyor. Bu teknoloji sayesinde telefon canlı ve zengin renkler sunuyor. Yan tarafların kavisli olması sayesinde çerçevesiz ekran deneyimi sunan Galaxy Note 8’de bir önceki modelde olduğu gibi parmak izi sensörü arka kısımda yer alıyor. Türkiye satış fiyatı 4.999 TL olan Samsung Galaxy Note 8, Türkiye’de 25 Eylül‘de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

VİDEO

YORUMLAR