reklamı kapat

POPÜLER

Sahibinden.com

Sahibinden.com Alışveriş Festivali geri dönüyor

Sahibinden.com, aradığı ürünün uygun fiyatlı alternatiflerine ulaşmak isteyenleri bir kez daha İkinci El Alışveriş Festivali’nde bir araya getiriyor.

Sahibinden.com’da İkinci El Alışveriş Festivali başlıyor. 11 – 13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde, sosyal medyanın yakından takip edilen isimleri ürünlerini satışa çıkaracaklar. Damla Can, Gülnihal Eren, Uras Benlioğlu, Bilge Su Işık, İlkin Özyiğit gibi pek çok sevilen ismin ürünleri festival kapsamında alıcılarla buluşacak. Festival süresince, kullanıcılar farklı kategorilerde yer alan ürünlerde ilk kez indirim kuponu kazanma fırsatına sahip olacak. Anne & BebekBilgisayar ve Cep Telefonu, Elektrikli Ev AletleriEv DekorasyonGiyim & AksesuarHobi & OyuncakOyun ve Konsol ile Spor kategorilerinde alışveriş yapan kullanıcılar, ilk alışverişlerinde 100 TL’ye varan indirim kuponundan faydalanacak. Festival kapsamında saatlik sürpriz indirimler ise sahibinden.com mobil uygulaması ve web sayfasında kullanıcıları bekliyor.

S-Param Güvende ile ikinci el alışverişte kullanıcıların ihtiyacı olan tüm hizmetler tek bir noktada

Sahibinden.com’un İkinci El & Sıfır Alışveriş kategorisinden alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar; yüz yüze veya S-Param Güvende hizmeti ile alışveriş yapma imkanı buluyor. Kullanıcıların alışveriş deneyimini zenginleştiren S-Param Güvende hizmeti; taksitli ödemeden kolay iadeye kadar pek çok yeniliği birleştirerek, tek noktadan ulaşılabilir hale getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürdürülebilir yaşamın formülü, ikinci el ürün kullanımından geçiyor

İş modelinin DNA’sında sürdürülebilirliği taşıyan Sahibinden.com, her geçen gün daha fazla insanın ikinci el ürünleri tercih etmesine katkıda bulunuyor. İkinci El Alışveriş Festivali, kullanıcıları ikinci el ürünlerle tanıştırarak eşyaların yeniden kullanıma kazandırılmasını teşvik etmeyi amaçlıyor. Aynı zamanda, bu etkinliklerle ikinci el kullanımının getirdiği çevresel faydaları ve tasarruf potansiyelini vurguluyor. Sahibinden.com, son üç yıldır yayınladığı “İkinci Elin Sürdürülebilirliğe Katkısı” raporu ile ikinci elin sürdürülebilirliğe katkısını somut ve sayısal verilerle kullanıcılarına sunuyor. Bu raporlar, ikinci el kullanımının çevresel etkilerini ve ekonomik faydalarını net bir şekilde ortaya koyuyor.

Sahibinden.com Alışveriş Festivali yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER