reklamı kapat

POPÜLER

Sahte Xbox hediye eden babasından 8 yıl sonra intikam aldı [Video]

Baba, oğul, doğum günü hediyesi, sahte Xbox kutusu, araba anahtarı, 8 yıl sonra gelen intikam gibi tuhaf unsurların bir araya geldiği bir garip hikayeyle karşı karşıyayız. Komik mi, duygusal mı, saçma mı karar veremediğimiz intikam hikayesine gelip hep birlikte göz atalım.

Önce 8 yıl geriye, 2007 yılına gidelim. 16 yaşına basan çocuğun çok istediği bir doğum günü hediyesi var: Xbox 360. Bir çocuğun yaşayabileceği en mutlu anlardan birini yaşamak üzereyken babasının hediye ettiği kutudan Xbox yerine araba anahtarı çıkıyor. 16 yaşındaki oğluna çok daha büyük bir sürpriz yaparak Honda Civic hediye hediyor ancak çocuk o kadar etkilenmiş değil. Zira arabayı sürmek yerine ilk yaptığı iş gerçek Xbox’ı bulma umuduyla bagajı açmak. Ancak gerçek hediye “maalesef” Xbox değil bir araba.

2015 yılındayız. 8 yıl sonra bu kez çocuğu babasına benzer bir sürpriz yapma niyetinde. Bu arada babanın da konsol tutkunu olduğunu belirtelim. Yılbaşı hediyesini açan baba, daha kutuyu görür görmez işin nereye gideceğini tahmin ediyor. Ve kutudan tahmin ettiği gibi Xbox One değil, araba anahtarı çıkıyor. Ancak asıl şaşırtmalı kısım bunun devamında gerçekleşiyor. Araba yeni bir hediye değil, çocuğun kendi arabası. Babasından bagajı açmasını isteyen çocuk gerçek hediyeyi, yani Xbox One’ı teslim ediyor.

Aslında hediyeler en başında yer değiştirseydi daha tutarlı ve yerinde olabilirdi. Ancak “normal” bir aileyle karşı karşıya olmadığımız aşikar. Hem 8 yıl öncesinin hem de yeni şakanın görüntülerini içeren videoyu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR