reklamı kapat

POPÜLER

Hediye iPhone’u geri vermeyen sevgiliden alınan intikam

09 Mart 2016

Ayrıldıktan sonra bazı çiftler için ilişki boyunca alınan hediyelerin iadesi gibi epey sancılı bir süreç başlıyor. Ancak alınan hediye yepyeni bir iPhone olunca bu süreç iyice kangrene dönüşebiliyor. Tıpkı haberimize konu olan bu çiftin yaşadıkları gibi.

Mesajlaşmalardan yaşlarının çok da büyük olmadığını düşündüğümüz bir çift ayrıldıktan sonra olaylar gelişiyor. Erkek, kız arkadaşına aldığı iPhone’u geri istiyor ancak kızın bu pahalı hediyeyi geri verme gibi bir niyeti yok. Erkek biraz daha üsteledikten “yeni bir telefon alana kadar asla geri vermeyeceğim” cevabını veren kızı biraz sonra kötü bir sürpriz bekliyor. Telefon hala erkek tarafının üstüne kayıtlı ve bu da iPhone üzerinde çeşitli “şakalar” yapma hakkına sahip olduğu anlamına geliyor.

2
“iPhone’umu bul” özelliğini kullanan çocuk, telefondaki tüm verileri uzaktan siliyor. Bu da yetmezmiş gibi ekran kilidine de şu notu düşüyor: “Selam bebeğim, telefonumu kapatmaya karar verdim. Gördün mü, telefon hala benim olduğu için bunu yapabiliyorum. Bana “çocuk” dememeliydin. İyi günler.”

4
Çiftin ve en önemlisi iPhone’un akıbeti ne oldu bilmiyoruz ancak hikayeden çıkardığımız bir şey varsa o da kimseye iPhone hediye etmemek. Yukarıdaki galeriden mesajlaşmaların tamamına göz atabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Hediye iPhone’u geri vermeyen sevgiliden alınan intikam” için bir cevap

  1. Okan dedi ki:

    😀 Millet kafayı yemiş