reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy_Watch
Galaxy_Watch

Galaxy_Watch

Samsung, Anneler Günü’nü özel bir sürprizle kutluyor

Samsung Electronics, Anneler Günü‘nü özel bir kampanyayla kutlayacağını duyurdu. Anneleri mutlu etmeye hazırlanan Samsung, Anneler günü kampanyası kapsamında 01.05.2019- 12.05.2019 tarihleri arasında Samsung mağazalarından seçili beyaz eşya ürünleri alana Galaxy Watch akıllı saat hediye ediyor.

Galaxy Watch, Samsung’un Galaxy ekosisteminin en gelişmiş özelliklerini, uzun pil ömrü,sağlıkla ilgili fonksiyonlar ve kişiselleştirilmiş tasarımla birleştiriyor. 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen saatte 1,3 inç AMOLED ekran bulunuyor. Bu ekran çizilmeye oldukça dayanıklı Gorilla DX+ cam ile korunuyor. 470 mAh pil ile 7 güne yakın bir kullanım ömrü sunan Galaxy Watch, 60 binden fazla saat arayüzüne sahip. Galaxy Watch aynı zamanda suya karşı da dayanıklı. Dokunmatik ekran yanında Gear S3 gibi döndürülebilen çerçeveyle kontrol edilen saat, biraz daha minimalist görünüyor. Galaxy Watch, stres ve uyku izleme fonksiyonlarını da kullanıcılara sunuyor. Akıllı saatin gümüş, gece siyahı ve pembe altın olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch kişiselleştirilebilir deneyimiyle göz alıyor

Galaxy Watch arayüz ve kayışlarda da kişiselleştirilebilir tasarım ve renkleri ile zengin bir görsel çeşitlilik sunuyor. Galaxy Watch’un Türkiye fiyatı ise 1.799 TL.

İlginizi çekebilir

Galaxy Watch Active tanıtımı