reklamı kapat

POPÜLER

Mindhunter 2. sezon

Charlize Theron’dan Mindhunter 2. sezon müjdesi

Netflix’in büyük ilgi gören dizisi Mindhunter’ın ne zaman ekrana döneceği büyük merak konusuydu. Mindhunter 2. sezon bölümleriyle ilgili müjde dizinin yapımcısı Charlize Theron’dan geldi.

Advertisement

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse Mindhunter temelde John Douglas ve Mark Olshaker’ın birlikte kaleme aldığı Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit kitabına dayanıyor. Olaylar FBI’ın davranış bilimleri departmanında geçiyor. 1970’lerde geçen dizide Holden Ford ve Bill Tench isimli iki FBI ajanı seri katillerde görüşüp, onlardan elde ettikleriyle bilgilerle bir türlü kapatılamayan cinayet davalarını çözmeye çalışıyor. Joe Penhall tarafından geliştirilen dizinin başrollerini Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Stacey Roca, Hannah Gross ve Cotter Smith gibi isimler üstleniyor.

Mindhunter 2. sezon ne zaman geliyor?

Netflix’te ekrana gelen Mindhunter ilk sezonuyla büyük beğeni topladı. Fakat ilk sezon bölümleri 2017 senesinde izleyici karşısına çıkmıştı. Aradan geçen uzun zamana rağmen ikinci sezonun ne zaman geleceğine dair en ufak bir ipucu paylaşılmamıştı. Bu gidişatı değiştiren Charlize Theron oldu. Mindhunter’ın yapımcılarından biri olan Charlize Theron geçtiğimiz günlerde SiriusXM’deki Howard Stern Show’a konuk oldu. Bu programda ikinci sezon bölümlerinin ağustos ayında ekrana geleceğini açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz Mindhunter 2. sezon tanıtımı gün yüzüne çıkmadı. Bölümlerin tam olarak hangi gün Netflix kütüphanesine ekleneceğini bile bilmiyoruz. Fakat Charlize Theron’un açıklaması şimdiden yeni bölümler için heyecanlanmamıza neden oluyor! Umuyoruz bekleyiş çok uzun sürmez.

İlgili video

Lucifer 4. sezon fragmanı