reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Mindhunter 3. sezon

Mindhunter 3. sezon için beklenmedik kötü haber

Netflix kütüphanesinin favori suç dizilerinden Mindhunter 3. sezon bölümleri için büyük bir belirsizliğe düşmüş durumda.

Netflix orijinalleri arasında merakla beklediğimiz dizilerden biri de Mindhunter 3. sezon. Suç odaklı dizi bizi gerçek hayatta yaşanmış bir hikayenin uyarlamasına götürüyordu. Her sezon farklı seri katilleri ve suçlarının arkasındaki mantık zincirini çözmeye çalışan dizi bir yandan da elbette dizinin ana katilinin yavaş yavaş gelişimini ve vahşileşmesini gösteriyordu. 3. sezon çekimlerinin hemen yapılmayacağını Kasım 2019’da öğrenmiştik. Çünkü başyapımcı David Fincher’ın ilerletmek istediği başka bir proje vardı. Ancak görünen o ki bekleme süresi beklentilerimizi aşacak. Çünkü dizinin geleceği belirsizliğe girdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mindhunter 3. sezon öncesi oyuncuların anlaşması doldu

İkinci sezonunu ağustosta izlediğimiz dizinin ana kadrosunun anlaşmasının süresi tamamlanmış durumda. Netflix de şimdilik anlaşma yenileyecek gibi görünmüyor. Bu durumda proje yeniden masaya gelene kadar oyuncular yeni işler almakta özgür olacak. 3. sezonun yeniden masaya gelmesi ise uzun sürecek gibi görünüyor. Netflix’in yaptığı açıklamada Fincher’ın ilk Netflix Filmi Mank’ı çekmeye devam ettiği ve aynı zamanda Love, Death and Robots 2. sezon prodüksiyonunda bulunduğu kaydediliyor. Ancak açıklamanın asıl korkutucu yanı devamı:

Gelecekte Mindhunter’ı yeniden ziyaret edebilir ama bu süre zarfında o kendine ait yeni işleri keşfederken oyuncuların başka iş imkanları aramasını engellemek adil gelmedi.

Yapılan açıklamadaki belirsizlik açıkçası hayranları korkutuyor. İlk sezonuyla ikincisi arasında 2 yıl bulunan Mindhunter 3. sezon bölümlerini umarız geç de olsa hayranlarla buluşturur…

İlginizi çekebilir

Black Widow yeni fragmanda Taskmaster karşısında