reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Mindhunter 3. sezon

Mindhunter 3. sezon bölümlerini bekleyenlere can sıkıcı haber

Suç odaklı Netflix dizileri arasında liste başı olan Mindhunter 3. sezon için de izleyicileri ne yazık ki bekletecek gibi görünüyor.

Heyecanlı bir ikinci sezonun ardından örgüde ivmeyi artıran Mindhunter 3. sezon bölümlerini kısa sürede yayınlar diye düşünüyorsanız; Netflix dizisi canınızı sıkabilir. İlk sezonu 2017’de bizlerle buluşan ve ikinci sezon için tam 2 yıl bekleten dizi, üçüncü sezon için de benzer uzunlukta bir ara verecek gibi görünüyor. Gerçek hayattan uyarlanan yapımın üçüncü sezonu ciddi bir ertelemeyle karşı karşıya. Zira dizinin çekimleri baş yapımcı David Fincher yeni filmini yapana kadar askıya alınmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mindhunter 3. sezon ne zaman yayınlanacak?

THR‘ın kaleme aldığı bu durumda işaret edilen yapım ise Fincher’ın üzerine çalıştığı Netflix filmi Mank. Yapım Yurttaş Kane’in senaristi Herman Mankiewicz’in hayatını konu alan bir biyografi filmi olarak öne çıkıyor. Bu ayın başlarında prodüksiyonunun başladığı belirtilen yapım bu durumda 2020’de yayınlanmayı hedefliyor gibi görünüyor. Bu da Mindhunter’ın 3. sezon bölümlerini en iyi ihtimalle 2021‘de izleyebileceğimiz anlamına geliyor. Bir kez daha sezonlar arası minimum 2 yıllık bir ara bizleri bekliyor anlayacağınız. Öte yandan Netflix henüz 3. sezonu resmi olarak yenilediğini duyurmadı. Ancak böyle bir dizinin iptal edilme ihtimalinin neredeyse hiç olmadığını düşünüyoruz. Hikayede ana örgü yeni yeni toparlanırken; dizi ekranlara veda etmeyecektir.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Aralık 2019 ajandası