reklamı kapat

POPÜLER

Netflix dizisi Mindhunter 2. sezon fragmanında Charles Manson ile buluşma [İzle]

Mindhunter 2. sezon fragmanında Charles Manson ile buluşma [İzle]

Netflix kütüphanesinin sevilen suç dizilerinden Mindhunter 2. sezon için hazır. Yeni fragman Charles Manson ile görüşmeyi müjdeliyor.

Netflix, Mindhunter 2. sezon fragmanıyla, suç dizileri konusundaki iddiasını da ortaya seriyor. 70’lerin sonunda geçen dizi suçlu psikolojisi ve kriminal profil oluşturmanın ilk dönemlerini ele alıyor. John E. Douglas ve Mark Olshaker’ın Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit kitabından uyarlanan ve gerçek hikayelerden evrilen dizide ikinci sezon herkesin merak ettiği bir başka seri katil yer alacak: Charles Manson. İlk sezonda kahramanlarımız Ed Kemper ile röportajlar üzerine yoğunlaşıp, diğer suçlarla konuşarak suçlu profili çıkarmaya çalışsa da; ilk sezondan bu yana aslında hedeflerinde olan Charles Manson bu sezon görüşmeye hazır hale geliyor. Ancak bundan önce kahramanlarımız bir başka yüksek profilli seri cinayetin ortasında kalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mindhunter 2. sezon Atlanta çocuk cinayetlerini odağa oturtuyor

1979-81 yılları arasında 28 çocuğun öldürülmesi vakası olan Atlanta çocuk cinayetleri bu sezonun ana konusu olacak gibi görünüyor. Ancak bu olay Holden Ford ve Bill Tench’in bu zamana kadar dahil oldukları olayların çok daha üstünde bir zincire bağlanıyor. Ellerindeki mevcut araştırmanın yanı sıra bu yüksek profilli ve herkesin gözünün üzerinde olduğu olaya dahil olmak karakterlerimizi psikolojik açıdan ayrıca zorlayacak gibi görünüyor.

Dizinin bu sezon en çok merak edilen noktası ise şüphesiz Charles Manson ile yapılacak röportaj. Manson’a Damon Herriman hayat verecek. Bu ismi ise Manson ile yan yana ilk görüşümüz değil. Damon Herriman, 23 Ağustos’ta Türkiye’de vizyona girecek olan 9. Quentin Tarantino filmi Once Upon a Time in Hollywood‘da da Manson’ı canlandırıyor. Dizide daha yaşlı bir halini canlandıracak olan Herriman, filmde ise genç Manson’a hayat verecek.

Mindhunter 2. sezon, 16 Ağustos‘ta tüm bölümleriyle Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Türkçe altyazılı fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.