reklamı kapat

POPÜLER

Samsung O Cuma Bu Cuma indirim kampanyası

Samsung’dan birçok ürüne “O Cuma Bu Cuma” indirim kampanyası

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, farklı isimler altındaki “cuma” indirimlerine “O Cuma Bu Cuma” indirim kampanyası ile kendi imzasını attı.

Advertisement

Türkiye’de şu an büyük bir indirim ve alışveriş çılgınlığı yaşanıyor. Firmalar yukarıda da dediğimiz gibi “cuma” gününü farklı isimler altında büyük kampanyalar ile taçlandırıyor. İşte bu isimlerden birisi de O Cuma Bu Cuma indirim kampanyası ile Samsung durumunda. Direkt olarak burada ulaşabileceğiniz sayfada paylaşılan indirimler, “cep telefonu, aksesuar, TV, beyaz eşya, klima, monitör ve tablet” kategorilerine ayrılmış durumda. Burada ilk karşımıza çıkan indirimlerin başında kısa süre önce incelediğimiz dev pile sahip Galaxy M30s yer alıyor. Model 2.699 TL yerine 2.299 TL‘ye alınabiliyor. Aynı zamanda Samsung Galaxy Note 10+ 10. yıl paketi, Galaxy M20 ve Galaxy M10 modellerinde de indirimler var. Aksesuar tarafında firmanın kablosuz kulaklık, şarj cihazı ve akıllı saatlerine yaptığı indirimler yer alıyor. Gelişmiş Android tabletlerine de hatırı sayılır indirimler yaptığı görülen Samsung, televizyon tarafında da güzel bazı fırsatlar sunuyor. O Cuma Bu Cuma indirim kampanyası kapsamında iki farklı monitörde de sağlam indirim sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung O Cuma Bu Cuma indirim kampanyası dikkat çekiyor

Kampanya kapsamında yapılan indirimler yanında bazı hediyelerin de verildiğini belirtelim. İndirime giren tüm ürünleri burada inceleyebilirsiniz.

İlginiz çekebilir

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli