reklamı kapat

POPÜLER

Black Friday

Merakla beklenen Black Friday çılgınlığı başladı

Amerika’da her yıl Şükran Günü’nden sonraki Cuma günü gerçekleşen Black Friday (Kara Cuma) çılgınlığı Türkiye’de resmen başladı.

Amazon, Hepsiburada, MediaMarkt, Teknosa ve Gittigidiyor.com gibi şirketlerin bazıları indirimleri ürünleri kullanıcılarla buluştururken bazı şirketler ise farklı günlerde indirim başlatacağını duyurdu. Amazon.com.tr’de beklenen cuma haftası başladı.  19-26 Kasım tarihleri arasında özel fiyat avantajlarıyla büyük indirimlere sahne olacak Amazon.com.tr, yüzlerce üründe 50 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat hizmeti sunuyor.

Amazon.com.tr Ülke Müdürü Sam Nicols, “Beklenen Cuma haftası boyunca cep telefonundan kitaba, ev dekorasyon ürünlerinden oyuncak ve popüler elektronik ürünlere kadar birçok farklı kategoride avantajlı fiyatlar sunuyoruz. Müşterilerimizin sevdikleri ürünlere uygun fiyatla ulaşabilmelerini sağlamanın yanı sıra ev konforunda hızlı ve güvenilir online alışveriş deneyimi yaşatıyoruz” dedi.

Amazon’un sunduğu indirimlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Amazon haricinde Black Friday çılgınlığına Hepsiburada.com’da katılıyor. Hepsiburada “Efsane Cuma” adını verdiği indirimli satış günlerine 22 Kasım akşamı başlatacağını duyurdu. Şirket, indirimli ürünlerin satışının 24 Kasım’da sona ereceğini de belirtti. 23 Kasım’da indirim uygulayacağını açıklayan GittiGidiyor, ürünlerde yüzde 80’e varan indirim uygulayacağını açıkladı. MediaMartk’ın da 23 Kasım’da tüketicilere çeşitli indirimler sunacağını belirtelim. Teknosa ise indirimleri ürünleri 23 Kasım 2017 Cuma günü gece saat 12’den itibaren Black Friday internet sayfası üzerinden sunacağını duyurdu. İndirimli ürünleri sizin kadar biz de dört gözle bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Red Dead Redemption 2 oynanış fragmanı