reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Home Mini

Samsung’dan dikkat çeken yeni ürün müjdesi

Samsung, Galaxy Note 9 ve Galaxy Watch ile beraber akıllı hoparlör modeli Galaxy Home‘u da duyurmuştu. İşte bu ürünün ufak boyutlu kardeşi yolda gibi görünüyor.

Akıllı hoparlör pazarı sürekli olarak büyüyor. İşte bundan yararlanmak adına bu pazara Galaxy Home ile giriş yapan Samsung, daha da geniş bir kitleye ulaşmak istiyor. Bunun için de teknoloji devinin Galaxy Home Mini üzerinde çalışıldığı belirtiliyor. Galaxy Home büyük olduğu için oldukça pahalıya satılacak (Henüz belli değil) bir noktada yer alıyor. Yeni modelin ise Google Home ve Amazon Echo karşısına çıkacak ufak bir akıllı hoparlör olacağı belirtiliyor. Boyutuyla bağlantılı olarak 200 doların altında satılacak denilen ürünün, şu an SM-V310 kod adıyla geliştirme aşamasında olduğu belirtiliyor. Şimdilik sadece siyah renkte görünen Galaxy Home Mini, CES 2019 kapsamında resmi olarak lanse edilebilir deniyor. Modelin merkezinde Bixby dijital asistanın yer alacağı da sürpriz oluşturmayan bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Home neler sunuyor?

Üst seviye özelliklere sahip olan hoparlör, özellikle ses konusunda çok iddialı. Bunun arkasında da AKG imzalı hoparlör sistemi yer alıyor. Gerçekten çok iyi bir işitsel deneyim sunduğu belirtilen ürün, altı hoparlör ve bir adet subwoofer üzerine kuruluyor. Bünyesinde sekiz adet mikrofon yer alan akıllı hoparlör, böylece çevresini rahatlıkla duyabiliyor ve dijital asistan Bixby ile geliyor. “Hey Bixby” komutuyla aktif edilen asistan, birçok konuda sesli olarak bilgi verebiliyor, birçok işinizi halledebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni arayüz yapısı One UI