reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, kısa süre önce Galaxy Xcover FieldPro isimli yeni akıllı telefon modelini tanıttı. Bu model spesifik bir kitleye hitap ediyor. Samsung imzalı bu yeni akıllı telefon modeli Galaxy Xcover FieldPro, açıklandığı kadarıyla ajanlar ve kolluk kuvvetlere özel olarak tasarlanmış. Kaya gibi bir gövdesi bulunan cihaz, büyük darbelerden bile etkilenmiyor ve su geçirmiyor. Ne kadar sağlam olduğunu tasarımı da açıkça gözler önüne seren cihaz, askeri sınıf MIL-STD-810G ve IP68 sertifikalarına sahip. Model 5,1 inç QHD bir ekran üstüne kuruluyor ve gücünü Exynos 9810 işlemci ile 4 GB RAM'den alıyor. 64 GB dahili hafızası microSD ile 512 GB kadar artırılabilen telefon, 4.500 mAh pile sahip. Pili değiştirilebilen akıllı telefon, önünde 8 megapiksel, arkasında ise 12 megapiksel kamera taşıyor. Parmak izi sensörü arka kameranın hemen yanına konulan cihaz, kutusundan Android Pie ile çıkıyor ancak Android 10 alacak deniyor. Bünyesinde zorlu şartlarda ve eldiven ile rahat kullanım için fiziksel butonlar yer alan cihaz, yurt dışı için özel bağlantı seçeneklerine de sahip. Son kullanıcıya hitap etmeyen Samsung Galaxy Xcover FieldPro, saha kullanımı için çok güzel görünüyor. [haber id="576712"] Samsung Galaxy Xcover FieldPro Modelin elbette bir satış fiyatı paylaşılmıyor. Bu cihaz için resmi kurumların Samsung ile görüşmesi gerekiyor.  İlginizi Çekebilir Google'ın Pixel 4 akıllı telefonları

Samsung’dan sürpriz telefon: Galaxy Xcover FieldPro

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, kısa süre önce Galaxy Xcover FieldPro isimli yeni akıllı telefon modelini tanıttı. Bu model spesifik bir kitleye hitap ediyor.

Samsung imzalı bu yeni akıllı telefon modeli Galaxy Xcover FieldPro, açıklandığı kadarıyla ajanlar ve kolluk kuvvetlerine özel olarak tasarlanmış. Kaya gibi bir gövdesi bulunan cihaz, büyük darbelerden bile etkilenmiyor ve su geçirmiyor. Ne kadar sağlam olduğunu tasarımı da açıkça gözler önüne seren amiral gemisi akıllı telefon, askeri sınıf MIL-STD-810G ve IP68 sertifikalarına sahip. Model 5,1 inç QHD bir ekran üstüne kuruluyor ve gücünü Exynos 9810 işlemci (Galaxy S9’da da yer alan) ile 4 GB RAM‘den alıyor. 64 GB dahili hafızası microSD ile 512 GB kadar artırılabilen telefon, 4.500 mAh pile sahip. Pili değiştirilebilen akıllı telefon, önünde 8 megapiksel, arkasında ise 12 megapiksel kamera taşıyor. Parmak izi sensörü arka kameranın hemen yanına konulan cihaz, kutusundan Android Pie ile çıkıyor ancak ilerleyen dönemde kesin olarak Android 10 alacak deniyor. Bünyesinde zorlu şartlarda ve eldiven ile rahat kullanım için fiziksel butonlar yer alan FieldPro, yurt dışı için özel bağlantı seçeneklerine de sahip. Son kullanıcıya hitap etmeyen Samsung Galaxy Xcover FieldPro, saha kullanımı için çok güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Xcover FieldPro parçalanamaz bir seçenek

Modelin elbette bir satış fiyatı paylaşılmıyor. Bu cihaz için resmi kurumların Samsung ile iletişime geçmesi gerekiyor. Modelin istenildiği zaman Türkiye’de de satılabileceği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Google’ın Pixel 4 akıllı telefonları