reklamı kapat

POPÜLER

Samsung LINKFLOW FITT360 360 derece kamera

Samsung destekli dünyanın ilk giyilebilir 360 derece kamerası [Video]

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung tarafından desteklenen LINKFLOW şirketi, FITT360 adını verdiği yenilikçi 360 derece kamerasını satışa sunuyor.

Benzerlerinden farklı olarak dünyada bir ilke imza atan ve giyilebilir formda olan LINKFLOW FITT360, bu açıdan dikkatleri üzerine çekmeyi biliyor. Samsung’un Creative Lab bölümünden çıkan şirket, kamerayı tüm gün boyunca boynunuzda taşıyabilmeniz için tasarlamış. Herkes tarafından kullanılabilen ve yağmura ya da darbelere dayanıklı olan kamera, bu sayede dışarıda spor yaparken dahi takılabiliyor. Yerleşik olarak görüntü sabitleme yaptığı için stabil görüntüler sunabildiği söylenen ürün, 3 adet Full HD kamerası ile 4K çözünürlükte 360 derece görüntüler verebiliyor. Tam dolu piliyle 90 dakika çekim yapabilen ürün, bu açıdan oldukça yeterli görünüyor. Dahili GPS birimiyle gezdiğiniz yerleri kayıt altına alabilen kamera, özel bir akıllı telefon uygulamasına da sahip. Bu uygulamaya 360 derecelik vLog kayıtlar eklenebiliyor ve hızlıca paylaşılabiliyor. Elleri serbest bıraktığı için ilginç görünen 360 derece kameranın farklı renkleri de bulunuyor.

Samsung destekli LINKFLOW FITT360 ilginç bir cihaz

Üzerinde çok uzun zamandır çalışılan ve ilk tanıtımı geçtiğimiz yıl yapılan ürün, bugün Kickstarter bağış platformı üzerinden satışa çıkıyor. 440 dolar bağış ile elde edilebileceği görülen giyilebilir 360 derece kamera, bakalım herhangi bir şekilde başarıya ulaşabilecek mi? Proje sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Video