reklamı kapat

POPÜLER

xyzprinting da vinci nano

Her bütçeye uygun 3D yazıcı: da Vinci Nano

CES 2018’i boş geçmeyen XYZprinting, son model 3D yazıcılarıyla hemen her bütçedeki kullanıcıya hitap etmeyi amaçlıyor. Üç yeni ürünü tanıtan firma 3D baskı teknolojisini kullanıcılarla buluşturuyor.

Geliştirdiği teknolojilerle 3D baskı dünyasında heyecan uyandıran XYZprinting, yeni nesil ürünlerini görücüye çıkardı. Firmanın en çok merak edilen 3D yazıcı modellerinden biri da Vinci Nano. Bütçe dostu fiyatı ve “tak kullan” yapısıyla öne çıkan da Vinci Nano, portatif bir gövdeyle geliyor. 230 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip olan ürün tek renk baskılar alabiliyor. Giriş seviyesi bir model olan da Vinci Nano, 3D baskı teknolojisiyle buluşmak isteyen ancak düşük bütçeli bir alternatif arayanlar için ideal modeller arasında yer alıyor. Otomatik kalibrasyon ve otomatik beslemeli filament sistemi sayesinde kullanım kolaylığını da ön planda tutuyor. XYZmaker Mobile uygulamasıyla kontrol edilebilen da Vinci Nano ile akıllı telefondan baskı almak da mümkün. Wi-Fi bağlantısıyla telefona bağlanabilen cihaz aynı zamanda eğitim alanında da rahatlıkla kullanılabilecek cinsten.

Tam renkli 3D yazıcı

Firma bütçe dostu modeli dışında bir de kullanıcılarla 4 bin dolarlık fiyata sahip tam renkli 3D yazıcı modelini buluşturuyor. Masaüstü yazıcı modeli da Vinci Color AiO, daha profesyonel baskılar almak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. da Vinci Full Color modelinde olduğu gibi renkleri filamente enjekte eden bir teknoloji kullanıyor. Bu sayede baskıları istediğiniz renkte almak mümkün oluyor.

Firmanın tanıttığı üçüncü ürünse 3D baskı kalemi. da Vinci 3D Pen Cool, 45 dolar yurt dışı fiyatına sahip. Daha genç kullanıcılara hitap eden kalem, çalışmalarına yeni bir boyut katmak isteyenler için ideal. Ayrıca bu versiyon güvenliği artırmak adına ek bir ısı modifikasyon özelliğine sahip. Her üç ürünün de bu sene içinde satışa sunulması bekleniyor.

Video