reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Freestyle projektör

Samsung Freestyle projektör Türkiye satışı hediyeler ile başladı

Samsung, CES 2022 kapsamında tanıttığı Samsung Freestyle projektör modeli için resmi Türkiye satışına bugün başladı.

Advertisement

İlk bakışta bir ışık gibi görünen Samsung Freestyle projektör, Türkiye’de 15.999 TL fiyat etiketiyle ön sipariş üzerinde satılmaya başlandı. Daha önce söylenenden erken şekilde satışa çıkan (Gönderim 7 Mart) ürün, ön sipariş özelinde Galaxy A32 + Batarya hediyesi ile geliyor. Daha önce tanışmayanlar için üzerinden tekrardan geçmek adına ses getiren ürün, hareketli bacak sistemiyle “eğlenceyi her yere götürmenizi” sağlıyor. Samsung’un televizyonları ile aynı yazılım temelini paylaşan ürün, sadece 830 gram ağırlığında ve 100 inç boyutunda görüntü oluşturabiliyor.

Yerleşik olarak 360 derece ses verebilen 1080P projektör için Samsung şunu aktarıyor: “Geleneksel ve hantal projeksiyon cihazlarının aksine, The Freestyle’ın çok amaçlı döner yapısı, 180 dereceye kadar dönüş sağlayarak, masa, yer, duvar hatta tavan gibi tüm yüzeylerde yüksek görüntü kalitesi sağlarken, ayrı bir ekran yüzeyi gerektirmiyor.”

Samsung Freestyle projektör
Samsung Freestyle projektörün görüntü aktarımı yanında bir amacı daha bulunuyor. O da temelini oluşturan ortam aydınlatması oluyor. Bu konuda ise Samsung şunu aktarıyor:

The Freestyle, kullanılmadığı zamanlarda ortam modu ve yarı saydam lens kapağı sayesinde, ortamın atmosferini değiştirebilen bir aydınlatma cihazı olarak da kullanılabiliyor. Aynı zamanda, müziği analiz ederek, duvara, zemine ya da başka herhangi bir yüzeye yansıtılan görsel efektleri sesle eşleştirebilen akıllı bir hoparlör olarak da çalışabiliyor.”

Samsung Freestyle projektörün tanıtım videosunu sayfanın en üstünden izleyebilirsiniz.

Samsung Freestyle yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın