reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A52s 5G

Samsung Galaxy A52s 5G Türkiye fiyatı bir seviye aşağıya çekildi

Samsung Galaxy A52s 5G için Türkiye fiyatı bir seviye aşağıya çekildi. Model en son tam 8.699 TL seviyesinde yer alıyordu.

Samsung Galaxy A52s 5G, geçtiğimiz yılın ortalarında 5.499 TL‘lik bir fiyat ile satışa sunulmuştu. Daha sonra bazı satış sitelerine girilen yeni stoklar ise Galaxy A52s 5G için tam 8.699 TL seviyesine taşımıştı. Türkiye’de herkesin rahat rahat alabiliyor olması gereken orta seviye bir Galaxy A modeli, orta seviye bir Android telefon neredeyse 9 bin TL’ye ulaşmıştı. Kısa süre önce ise Galaxy A52s 5G fiyatında bir miktar düzenleme yapıldı. Telefon halen pahalı ancak artık resmi siteden 7.499 TL‘ye alınabiliyor.

Bunu daha önce de aktarmıştık. Türkiye’de Android amiral gemileri 10 bin TL bandını çoktan geçtiler. 2022’de ise güncel modeller için 15 bin TL standart olacak gibi görünüyor. Peki bu yüksek fiyatların arkasında tam olarak ne yer alıyor? Firmalar Türkiye’de çok mu yüksek fiyat belirliyorlar? Suçlu direkt olarak üretici firmalar mı? Bunun cevabını buradan öğrenebilirsiniz:

İlginizi Çekebilir: Gündemden düşmeyen insansı robot Ameca