reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy ailesinin yeni dörtlüsü

Yedi aylık dönemde 10 milyonluk satış adedine ulaşma başarısı gösteren Galaxy S’ten ilham alınarak tasarlanan yeni Samsung telefonların sunduğu gelişmiş teknik özellikler arasında her an ve her yerde bağlantı olanağı sunan Wi-Fi desteği ve kullanıcıların kişisel bilgilerini tek bir platform üzerinden yönetebilmelerine olanak tanıyan Social Hub öne çıkıyor. Yeni Galaxy’lerin dördü de Android işletim siteminin 2.2 versiyonuyla çalışıyor ve donanım ve uygulamalar anlamında sahip oldukları pek çok özellik birbirlerine benziyor.

Advertisement

Galaxy Ace
Samsung Galaxy Ace
Galaxy Ace S5830, sosyal hayata önem veren kullanıcılara hitap ediyor. 3.5 inç HVGA ekranı ile bu iddiasını doğrulayan Galaxy Ace, Google sesli arama ve ThinkFree belge görüntüleme özellikleriyle kompakt bir mobil deneyim sunuyor.
Ekran: 3.5 inç HVGA TFT
İşlemci: 800 MHz
Kamera: 5 megapiksel
Boyutlar: 112.4 x 59.9 x 11.5 mm

Galaxy Fit
Samsung Galaxy Fit
Galaxy Fit S5670, profesyonel hayatın zorluklarıyla mücadele eden ve yoğun sosyal hayata sahip kullanıcılar için geliştirildi. Sahip olduğu teknik özelliklerle Galaxy Fit, iş dünyasının hızlı yapısına çok kolay adapte olacak.
Ekran: 3.31 inç QVGA TFT
İşlemci: 600 MHz
Kamera: 5 megapiksel
Boyutlar: 110.2 x 61.2 x 12.6 mm

Galaxy Fit
Samsung Galaxy GIO
S5660 olarak da bilinen Galaxy GIO, 3.2 inçlik HVGA ekrana sahip. İtalyancada mücevher anlamına gelen GIO, şık ve dikkat çekici bir aksesuar. Android 2.2 işletim sistemiyle çalışan cihaz aynı zamanda HSDPA destekli.
Ekran: 3.2 inç TFT kapasitif dokunmatik
Kamera: 3 megapiksel
İşlemci: 800 MHz
Diğer: Latitude’lu Google Maps, USB 2.0, MicroSD kart, Samsung TouchWiz arayüz


Samsung Galaxy Mini
Galaxy Mini S5570, eğlenceli ve fonksiyonel bir model. Mobil dünyanın bütün zenginliklerini kullanışlı boyutlara sığdıran Galaxy Mini, tasarımındaki renkli şeritlerle gösterişli bir görünüm sunuyor.
Ekran: 3.14 inç QVGA TFT
İşlemci: 600 MHz
Kamera: 3 megapiksel
Diğer: Quick Office doküman görüntüleyici, A-GPS, Google ses özelliği