reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds 3

Samsung Galaxy Buds 3 için tasarım ortaya çıktı

 - Güncelleme: 20 Haziran 2024 20:25

10 Temmuz tarihinde resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro için sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Güncelleme: “Bu tasarımın daha sonra sahte olduğu açıklandı.”

91 Mobiles tarafından yapılan paylaşıma göre Samsung Galaxy Buds 3 için tasarım yukarıdaki gibi oldukça standart bir yapıda olacak. Galaxy Buds 3 Pro ise daha çok AirPods Pro tarzı bir yapıyı benimsiyor. Kulak içi formunda olan modeller, birden fazla renkte hazırlanıyor. Her iki modeli de ANC yani aktif gürültü engelleme teknolojisiyle donatacağı iddia edilen Samsung, IP57 sertifikasına sahip olacak ürünlerde Bluetooth 5.4, SmartThings Find, 360 ses ve 24bit/96kHz desteklerini sunacak. Pro versiyona daha büyük batarya koyacak ve toplam 30 saat pil ömrü (tek olarak 6 saat) getirecek şirket, yeni kulaklıkları elbette Türkiye’de de satışa sunacak. 10 Temmuz tarihli bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6, Galaxy Watch 7 serisi, Galaxy Buds 3 serisi kulaklıklar yanında detaylı olarak akıllı yüzük modeli Galaxy Ring tanıtılacak. Daha önce de Samsung Galaxy Watch 7 ailesi için bir teknik özellik sızıntısı yapılmıştı. Buna göre, Galaxy Watch 7 için 40 mm ve 44 mm boyut seçenekleri sunulacak, Galaxy Watch Ultra ise sadece 47 mm boyutta satılacak. Güçlerini ortak olarak 3 nm üretim sürecinden çıkan 5 çekirdekli bir Exynos işlemciden alacak saatlerde, 32 GB dahil depolama alanı olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, alüminyum gövde ve safir cam ile gelecek Galaxy Watch 7’de maksimum 2.000 nit parlaklık, titanyum gövde ve safir cam ile gelecek Galaxy Watch 7 Ultra’da ise maksimum 3.000 nit parlaklık sunacak. 590 mAh batarya taşıyan Galaxy Watch Ultra’yı suya karşı daha dayanıklı üreten şirket, modeli üç farklı renkte pazara çıkaracak. 40 mm için 300 mAh, 44 mm içinse 425 mAh batarya ile donatılacak Galaxy Watch 7 ise ilk aşamada toplam iki farklı renkte elde edilebilecek.

Samsung Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER