reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds 3
Galaxy Buds 3

Samsung Galaxy Buds 3 için gerçek tasarım ortaya çıktı

10 Temmuz tarihinde resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro için sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Buds 3 için yapılan tasarım sızıntısının sahte olduğu açıklanmıştı. Bunun üstüne modelin gerçek tasarımı (ikinci fotoğrafta koruyucu kılıf içinde) ortaya çıktı. Kulak içi formunu benimseyen şık model, bu sefer abisi Galaxy Buds 3 Pro ile beraber AirPods Pro’ya oldukça yaklaşıyor. Her iki modeli de ANC yani aktif gürültü engelleme teknolojisiyle donatacağı iddia edilen Samsung, IP57 sertifikasına sahip olacak ürünlerde Bluetooth 5.4, SmartThings Find, 360 ses ve 24bit/96kHz desteklerini sunacak. Pro versiyona daha büyük batarya koyacak ve toplam 30 saat pil ömrü (tek olarak 6 saat) getirecek şirket, yeni kulaklıkları elbette Türkiye’de de satışa sunacak. 10 Temmuz tarihli bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6, Galaxy Watch 7 serisi, Galaxy Buds 3 serisi kulaklıklar yanında detaylı olarak akıllı yüzük modeli Galaxy Ring de tanıtılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Watch 7 ailesi için bir teknik özellik sızıntısı yapılmıştı. Buna göre, Galaxy Watch 7 için 40 mm ve 44 mm boyut seçenekleri sunulacak, Galaxy Watch Ultra ise sadece 47 mm boyutta satılacak. Güçlerini ortak olarak 3 nm üretim sürecinden çıkan 5 çekirdekli bir Exynos işlemciden alacak saatlerde, 32 GB dahil depolama alanı olacak.

Samsung, alüminyum gövde ve safir cam ile gelecek Galaxy Watch 7’de maksimum 2.000 nit parlaklık, titanyum gövde ve safir cam ile gelecek Galaxy Watch 7 Ultra’da ise maksimum 3.000 nit parlaklık sunacak. 590 mAh batarya taşıyan Galaxy Watch Ultra’yı suya karşı daha dayanıklı üreten şirket, modeli üç farklı renkte pazara çıkaracak. 40 mm için 300 mAh, 44 mm içinse 425 mAh batarya ile donatılacak Galaxy Watch 7 ise ilk aşamada toplam iki farklı renkte elde edilebilecek.

Samsung Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli