reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds 3 Pro

Samsung Galaxy Buds 3 Pro için tasarım üstü kapalı olarak ortaya çıkarıldı

 - Güncelleme: 10 Haziran 2024 15:22

Çok yakında resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro bugün yine gündeme geldi. Bugün bir tasarım sızıntısı oldu.

Samsung Galaxy Buds 3 Pro, yukarıda görebileceğiniz tasarıma sahip olacak. Evan Blass’ın, Samsung’un yasal hamlelerinden kaçmak adına mozaikle gizleyerek sızdırdığı ürün, AirPods Pro tarzı bir yapıyı benimsiyor. Kulak içi formunda olan model, şimdilik sadece gümüş renkte karşımıza çıkıyor. Her iki modeli de ANC yani aktif gürültü engelleme teknolojisiyle donatacağı iddia edilen Samsung, kulaklıkları pazara iki farklı renk seçeneğiyle çıkaracak gibi görünüyor. IP57 sertifikasına sahip olacak ürünlerde, Bluetooth 5.4, SmartThings Find, 360 ses ve 24bit/96kHz destekleri olacak. Pro versiyona daha büyük batarya koyacak ve toplam 30 saat pil ömrü (tek olarak 6 saat) sunacak şirket, yeni kulaklıkları elbette Türkiye’de de satışa sunacak. 10 Temmuz tarihinde yapılacağı iddia edilen bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6, Galaxy Watch 7 serisi, yeni kablosuz kulaklıklar yanında detaylı olarak akıllı yüzük modeli Galaxy Ring tanıtılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce Samsung Galaxy Watch 7 ailesi için bir teknik özellik sızıntısı yapılmıştı. Buna göre, Galaxy Watch 7 için 40 mm ve 44 mm boyut seçenekleri sunulacak, Galaxy Watch 7 Ultra ise sadece 47 mm boyutta satılacak. Güçlerini ortak olarak 3 nm üretim sürecinden çıkan 5 çekirdekli bir Exynos işlemciden alacak saatlerde, 32 GB dahil depolama alanı olacak. Samsung, alüminyum gövde ve safir cam ile gelecek Galaxy Watch 7’de maksimum 2.000 nit parlaklık, titanyum gövde ve safir cam ile gelecek Galaxy Watch 7 Ultra’da ise maksimum 3.000 nit parlaklık sunacak. 590 mAh batarya taşıyan Galaxy Watch 7 Ultra’yı suya karşı daha dayanıklı üreten şirket, modeli üç farklı renkte pazara çıkaracak. 40 mm için 300 mAh, 44 mm içinse 425 mAh batarya ile donatılacak Galaxy Watch 7 ise ilk aşamada toplam iki farklı renkte elde edilebilecek.

Samsung Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli