reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds 3 ve Galaxy Buds 3 Pro tanıtıldı

 - Güncelleme: 10 Temmuz 2024 16:56

Samsung Galaxy Buds 3 ve Galaxy Buds 3 Pro kablosuz kulaklık modelleri tanıtıldı. Ürünler şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy Buds 3 ve Galaxy Buds 3 Pro kablosuz kulaklık modelleri, iki farklı gövde tipiyle karşımızda yer alıyor. Galaxy Buds 3’ü kulağın içine girmeyen uçlar olmadan tasarlayan Samsung, “Pro” modelde bazı kişileri rahatsız eden standart kulak içi formunu benimsiyor. İki farklı renk seçeneği sunulan kablosuz kulaklıklara teknik olarak baktığımız zaman ilk olarak ortak Bluetooth 5.4 desteği dikkat çekiyor. Galaxy Buds 3 Pro’da 11 mm’lik tek bir dinamik sürücüye sahip Buds 3’ten farklı olarak çiftli sürücü sistemini benimseyen (6,1 mm planar tweeterlar ve 10,5 mm dinamik sürücüler) Samsung, iki üründe de ANC yani aktif gürültü engelleme sunuyor. ANC konusunda kulak içi formundan dolayı pasif yalıtımı yüksek olan Galaxy Buds 3 Pro öne çıkıyor, bu üründe ayrıca ANC sistemi adaptif olarak görev yapıyor. İki üründe de 24 bit / 96 kHz seviyesinde müzik keyfi yaşatan (sadece Galaxy telefonlara özel) Samsung, Buds 3 Pro modeli için ANC ile 6 saat, ANC olmadan 7 saatlik bir kullanım ömrü açıklıyor. Bu süreler şarj kutusuyla beraber toplam 30 saate kadar taşınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Buds 3 içinse ANC ile 5 saat, ANC olmadan 6 saatlik bir kullanım ömrü açıklıyor. Bu süreler şarj kutusuyla beraber toplam 24 saate kadar taşınabiliyor. IP57 sertifikasına sahip Galaxy Buds 3 ve Galaxy Buds 3 Pro’nun konumları SmartThings Find üzerinde takip edilebiliyor. Yeni ürünlerden Galaxy Buds 3 Pro, Türkiye’de 6.999 TL‘ye satılacak. Galaxy Buds 3 içinse 4.499 TL verilmesi gerekecek.

Samsung Galaxy Buds 3 ve Galaxy Buds Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli