reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M30s
Samsung Galaxy M30s

Samsung Galaxy M30s’in dikkat çeken tasarımı ortaya çıktı

Samsung Galaxy M30’un üzerine gelecek Samsung Galaxy M30s, bu sefer bir tasarım sızıntısı ile gündeme bulunuyor. Telefon ilginç görünüyor.

Galaxy M10, Galaxy M20, Galaxy M30 ve Galaxy M40 yanına çok yakında yaklaşık olarak 260 dolarlık bir fiyat etiketiyle dahil olacak Samsung Galaxy M30s, ortaya çıkan taslak tasarıma göre aşağıdaki gibi görünüyor. Arkasında önümüzdeki ay tanıtılacak iPhone 11 ailesinden ilham alınmış gibi duran üç kameralı bir gereksiz oranda büyük kamera modülü taşıyan telefon, parmak izi sensörünü de arkasında barındırıyor. Ön yüzünde ufak bir damla çentik barındıracak denilen Galaxy M30s, bünyesinde 3,5 mm kulaklık girişini de kullanıcılarına sunacak deniyor. Giriş seviyesinde fark yaratacak gibi duran akıllı telefon, fiyat performans konusunda öne çıkacak izlenimi oluşturuyor. Henüz gerçek sızıntısı yapılmayan telefonun, bu konuda da çok fazla bekleteceği düşünülmüyor.

Samsung Galaxy M30s
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M30s, ailenin dikkat çekeni olacak

Telefon kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla tam 6.000 mAh pil ile yolda bulunuyor. Gücünü Geekbench kayıtlarına göre Exynos 9610 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alan telefon, 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip ve parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Cihaz Android Pie temelli One UI 1.1 arayüz yapısını benimsiyor.

İlgili Video

Bunlar da Galaxy M10 ve Galaxy M20