reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M30s

Samsung Galaxy M30s hakkında ortaya çıkan devasa pil detayı

Samsung Galaxy M30’un üzerine gelecek Samsung Galaxy M30s, özelliğiyle pili ve kullanım ömrüyle ses getirecek gibi görünüyor.

Samsung, 2019 Galaxy M ailesini de 2019 Galaxy A ailesi gibi büyütmeye kararlı görünüyor. Şimdiye kadar karşımıza Galaxy M10, Galaxy M20, Galaxy M30 ve Galaxy M40 gibi modellerle çıkan firma, bunlar yanına Samsung Galaxy M30s modelini de eklemeye hazırlanıyor. Daha önce 5.000 mAh pille geleceği söylenen telefon, yeni bilgilere göreyse tam 6.000 mAh pil ile yolda bulunuyor. Bu da gerçekten inanılmaz görünüyor. Bu kadar büyük pil, aşırı ağır ve kalın olmayan bir gövdede sunacak cihaz, birçok kişiyi oldukça mutlu edecek izlenimi oluşturuyor. Peki bu resmi WiFi kayıtlarında görünen model hakkında başka neler biliyoruz? Cihaz gücünü Geekbench kayıtlarına göre kesin olarak Exynos 9610 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alıyor. 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçeneklerinin olacağı da belirtilen SM-M307F kod adlı Samsung Galaxy M30s, arkasında üçlü kamera sistemi ve parmak izi sensörü taşıyor. Ön yüzünde ufak bir damla çentik barındıracak cihaz, Android Pie temelli One UI 1.1 arayüz yapısını benimsiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M30s, ailenin dikkat çekeni olacak

Ancak esas olarak Galaxy M90 merak uyandırıyor. Resmi olarak Hindistan’da lanse edilecek denilen cihaz, tahminlere göre gücünü Snapdragon 730‘den alacak. Kutusundan Android Pie temelli One UI ile çıkacak ve daha sonra Android Q temelli One UI 2.0 alacak denilen M90, gerçekten büyük merak uyandırıyor. Artık giriş seviyesi cihazlar fiyatları nedeniyle daha çok ses getiriyor.

İlgili Video

Bunlar da Galaxy M10 ve Galaxy M20