reklamı kapat

POPÜLER

Huawei nova 5T

Beklenen açıklama yapıldı; Huawei nova 5T için hazır olun

Geçtiğimiz hafta Google tarafından sızdırılan Huawei nova 5T için beklenen açıklama sonunda yapıldı. Telefon çok yakında geliyor.

Huawei nova 5T, hatırlarsınız sürpriz bir şekilde “Google Enterprise” sayfasında karşımıza çıkmıştı. İşte bu model, resmi açıklamaya göre 25 Ağustos tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Teknik ve tasarımsal olarak Google’ın sızdırdıklarına baktığımız zaman 5,5 inç bir ekran üzerine kurulan telefon, ön kamerasını ekran deliğinde taşıyor. Sol üst köşeye yerleştirilen delik, modelin çentiksiz tasarlanmasına imkan tanımış durumda. Çerçeveleri genel olarak oldukça ince olan telefonun, 8 GB RAM + 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri bulunuyor. Parmak izi sensörünün yan tarafta yer aldığı akıllı telefon nova 5T, 5,5 inç ekranıyla nispeten ufak bir akıllı telefon bakanlar için oldukça güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei nova 5T çok fazla dikkat çekmiyor

Henüz fiyatı hakkında bilgi bulunmayan telefonun, Türkiye’de satılmayacağı tahmin ediliyor. Lansmanı Malezya’da yapılacak telefon, daha önce tanıtılan nova 5, nova 5 Pro, nova 5i ve nova 5i Pro yanına dahil olacak. Nova 5 ailesini gerçekten her ihtiyaca ve bütçeye yönelik büyüten Huawei, ABD ile sorunları devam etmesine rağmen yeni modeller hazırlamaya devam ediyor. Firma bu sayede 2019’u zararsız kapatmayı hedefliyor. Şu an en çok eylül ayında tanıtılacak Huawei Mate 30 ailesi merak uyandırıyor. Bu ailede de dört farklı modelin olacağı söyleniyor. Burada en çok Mate 30 Pro dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Sony’nin yeni renk seçeneklerine kavuşan aksesuarları