reklamı kapat

POPÜLER

Google Huawei nova 5T

Google sızdırdı, işte karşınızda Huawei nova 5T

İnternet devi Google, henüz tanıtılmamış bir Huawei telefonu sızdırdı. Bu sayede Huawei nova 5T ve hakkındaki önemli detaylar ortaya çıktı.

Huawei nova 5T, “Google Enterprise” sayfasında karşımıza çıktı. Daha önce bu modelin Honor 20’nin ismi değiştirilmiş bir versiyonu olduğu yönünde bilgiler geliyordu. Ancak bunun doğru olmadığı Google sayesinde kesinleşmiş oldu. Honor 20’den farklı olarak 6,26 değil 5,5 inç bir ekran üzerine kurulan telefon, görebileceğiniz üzere ön kamerasını ekran deliğinde taşıyor. Sol üst köşeye yerleştirilen delik, modelin çentiksiz tasarlanmasına imkan tanıyor. Çerçeveleri genel olarak oldukça ince olan telefonun, arkası henüz görünmüyor. Google’ın kayıtlarına göre modelin 8 GB RAM + 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri bulunuyor. Parmak izi sensörünün yan tarafta yer aldığı akıllı telefon nova 5T, özellikle nispeten ufak bir model arayanların dikkatini çekeceği tahmin ediliyor.

Google Huawei nova 5T

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei nova 5T hakkında başka bilgimiz bulunmuyor

Kutusundan Android Pie ile çıkacağı söylenen telefon, çok yakında gelecek gibi görünüyor. Firma şu sıralara daha çok gündeme Mate 30 ailesiyle geliyor. Burada özellikle de Mate 30 Pro dikkat çekiyor. Ancak bu telefonlar için endişelendiren bir detay bulunuyor. Mate 30 ailesinin Android olmadan geleceği yönünde bilgiler geliyor. Bu da yeni aile için merakla bekleyenleri oldukça endişelendiriyor.

İlginizi Çekebilir

Sony’nin yeni renk seçeneklerine kavuşan aksesuarları