reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M31

Samsung Galaxy M31 için sızan iddialı özellikler

Güney Kore merkezli teknoloji devinden gelen Samsung Galaxy M31 için yeni teknik detaylar ortaya çıktı. Model sınıfına göre iddialı geliyor.

Ailenin ortaya çıkan en yenisi Samsung Galaxy M31, teknik olarak tüm kilit detaylarıyla karşımızda yer alıyor. Baktığımız zaman 6,4 inç Super AMOLED Infinity-U ekrana sahip olan yani damla çentikle gelen telefon, gücünü Exynos 9611 işlemciden ve 4 GB / 6 GB RAM‘den alıyor. Tam 6.000 mAh pil üstüne kurulan giriş üstü cihaz, arkasında çoklu kamera kurulumu taşıyor. Söylendiği kadarıyla burada Samsung ISOCELL GW1 sensörlü 64 megapiksel + ultra geniş açı + makro + derinlik sensörü bir araya geliyor. 64 GB / 128 GB dahili depolama seçeneklerinin sunulacağı aktarılan Galaxy M31, kutusundan beklendiği üzere Android 10 temelli One UI 2.0 ile çıkıyor. Tasarımı henüz netleşemeyen ancak Galaxy M30s ile benzer olacağı düşünülen telefon, 6.000 mAh pilden dolayı da aşırı ince olmayacak cihazlar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M31 dikkat çekecek gibi görünüyor

Detaylı incelemesine burada yer verdiğimiz Galaxy M30s modeli de oldukça beğenimizi toplamıştı. Özellikle pil ömrüyle dikkat çeken telefon, Türkiye’de güzel satış rakamlarına ulaşıyor. Bu açıdan direkt olarak Galaxy M30s üstüne kurulan Galaxy M31’in de ciddi şekilde öne çıkacağı tahmin ediliyor. Bu telefonun Türkiye’de satılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Not: Görsel Galaxy M30s’e aittir.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Z Flip modelini gösteren video