reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M31

Samsung Galaxy M31 ve dikkat çeken teknik özellikleri

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bu sefer Samsung Galaxy M31 modeliyle gündemde yer alıyor. İşte modelden ilk detaylar;

2020 Galaxy A ailesi yanında Galaxy M ailesi de gündeme gelmeyi sürdürüyor. Ailenin ortaya çıkan en yenisi ise Samsung Galaxy M31 oluyor. Firmanın yukarıdaki resmi paylaşımla müjdelediği telefon, kesin olarak 64 megapiksel kamera ile geliyor. Üçlü ya da dörtlü bir kurulumun merkezinden yer alacak bu Samsung ISOCELL GW1 sensörlü 64 megapiksel kamera, modeli fotoğraf konusunda çok iddialı hale getirecek gibi görünüyor. Gücünü Exynos 9611 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alacağı aktarılan telefonun, 6.000 mAh düzeyinde bir pil taşıması bekleniyor. Temel depolaması 128 GB olacak Samsung Galaxy M31, giriş seviyesinde dikkat çekecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M31 yanında Samsung Galaxy A41 de yolda bulunuyor

Samsung Galaxy A41 ise, Geekbench’e göre Helio P65 işlemci ile yolda bulunuyor. Bu işlemciyi en az 4 GB RAM ile destekleyecek telefon, Android 10 üstüne kuruluyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla 64 GB temel depolamaya sahip olacak telefon, 25 megapiksel selfie kamerası taşıyacak ve arkasında merkezinde 48 megapiksel kameranın yer aldığı üç ya da dörtlü bir kurulum ile karşımıza çıkacak. 15W hızlı şarj destekli 3.500 mAh pile sahip olacağı da aktarılan Galaxy A41, büyük ihtimalle damla çentik ya da bir ekran delikli tasarımı benimseyecek.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Z Flip modelini gösteren video