reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A30s Samsung Galaxy M62 Samsung Galaxy M42

Samsung Galaxy M42 serisinde bir ilke imza atacak

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamına yakında Samsung Galaxy M42 modelini de ekleyecek. İşte bu model seride bir ilke imza atacak.

Samsung Galaxy M42, en son ortaya çıkan resmi kayıtlara göre 6.000 mAh pil üzerine kuruluyor haberiyle ses getirmişti. Yakında resmi olarak lanse edilecek Galaxy M42, yine resmi kayıtlardan öğrenilen son bilgilere göre Galaxy M serisinde bir ilke imza atarak 5G desteğine sahip olacak. Bunun haricindeki diğer birçok detayı maalesef gizemini koruyan giriş seviyesi telefon, Türkiye beklentisi de olan cihazlar arasında yer alıyor. Yakında iyice detaylanmasını beklediğimiz telefon dışında firmadan başka Galaxy M Serisi telefonlar da geliyor. Örneğin bugün detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Galaxy M12 tanıtıldı. O da 90 Hz ekranıyla ve büyük piliyle çok dikkat çekti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M42 5G desteğini her pazarda sunmayacak

Örneğin Türkiye’de halen 5G ağı açılmış değil. Bu konuda pek bilgi de gündeme gelmiyor ve 2021’de 5G ile alakalı pek bir adım atılacak gibi de durmuyor. 5G ağı elbette sadece Türkiye için bir problem değil. Şu an en gelişmiş ülkelerde dahi 5G altyapısı tam olarak hazır değil. Mevcut mobil ağları hız konusunda birçok kişiyi fazlasıyla tatmin ediyor ancak 5G dönemine de artık geçmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı açıklanan Xbox Series S