reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy A32 Samsung Galaxy M32

Dikkat çeken Samsung Galaxy A32 5G tasarımı ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamını büyütüyor. Firmadan tasarımı sızan Samsung Galaxy A32 5G geliyor.

Advertisement

Samsung Galaxy M12 modeli sonrasında Samsung Galaxy A32 5G de ortaya çıkmış durumda. Firmanın orta seviyesindeki yeni oyuncularından olacak telefon, Roland Quandt tarafından sızdırılan tasarıma göre özellikle arkadan dikkat çekici görünüyor. Çünkü modelin kameraları artık çok fazla görmediğimiz şekilde ayrı bir modülde değil direkt olarak gövdenin bir parçası şekilde tasarlanmış durumda. Bu da gerçekten güzel bir görüntü oluşturuyor. Önünde bir damla çentik yer alan geniş çerçeveli model, genel olarak fark yaratıyor ve dört farklı renkte geliyor. 6,5 inç AMOLED ekran üzerine kurulan ve işlemcisi yüksek ihtimalle MediaTek Dimensity 720 olan Galaxy A32 5G, 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan ve parmak izi tuşunu yanında taşıyor. Modelin arkasındaki bu şık görünen kamera sisteminde “ana + ultra geniş açı + makro + derinlik” kameralarının yer aldığı düşünülüyor. En uygun 5G telefonlardan olacak modelin çok yakında tanıtılacağı aktarılıyor ve diğer detaylarının da çok yakında netlik kazanması bekleniyor.

Samsung Galaxy A32 5G yanında Samsung Galaxy F12 modeli de geliyor

Samsung’un Galaxy S, Galaxy M, Galaxy A ve Galaxy Z modelleri arasına bir de Samsung Galaxy F serisi dahil oldu. İşte bu serinin ikinci üyesi Samsung Galaxy F12 olacak gibi görünüyor. Tam 7.000 mAh pil üzerine kurulan telefon, belirli pazarlarda Galaxy M12 olarak da lanse edilebilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6,7 inç gibi büyük bir ekran (Yüksek ihtimalle AMOLED) üzerine kurulacağı da aktarılan telefon, arkasında dörtlü bir kamera taşıyor. 3.5 mm kulaklık girişi de bulunan Galaxy F12, eğer doğruysa ekran delikli bir tasarımı benimsiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı açıklanan Xbox Series S