reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A32

Samsung Galaxy A32 5G ortaya çıktı; işte ilk bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamını büyütüyor. Bu sefer Samsung Galaxy A32 5G ortaya çıkmış durumda.

Samsung Galaxy M12 modeli sonrasında Samsung Galaxy A32 5G de ortaya çıkmış durumda. Firmanın orta seviyesindeki yeni oyuncularından olacak telefon, önden genel olarak standart görünüyor. Burada dalma çentikli bir çizgi bizleri karşılıyor. Modelin arkasında ise gövdeye neredeyse entegre dörtlü kamera sistemi yer alıyor. Bu çıkıntısız tasarım çizgisi genel olarak temiz bir görüntü oluşturuyor. Burada üst üste duran üçlü sistemin “ana + ultra geniş açı + makro / derinlik” olduğu düşünülüyor. Ancak bir de yan tarafta ayrı duran bir kamera yer alıyor. İşte bunun ne olduğu henüz tam olarak bilinmiyor. Ancak Samsung’un derinlik kamerasını direkt olarak buraya koyduğu düşünülüyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan ve parmak izi tuşu yanında olan telefonun, 6.5 inç AMOLED ekran üzerine kurulduğu da söyleniyor. Yani karşımızda büyük bir telefon bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M32 5G yanında Samsung Galaxy F12 de geliyor

Samsung’un Galaxy S, Galaxy M, Galaxy A ve Galaxy Z modelleri arasına bir de Samsung Galaxy F serisi dahil oldu. İşte bu serinin ikinci üyesi Samsung Galaxy F12 olacak gibi görünüyor. Tam 7.000 mAh pil üzerine kurulan telefon, belirli pazarlarda Galaxy M12 olarak da lanse edilebilir deniyor. 6,7 inç gibi büyük bir ekran (Yüksek ihtimalle AMOLED) üzerine kurulacağı da aktarılan telefon, arkasında dörtlü bir kamera taşıyor. 3.5 mm kulaklık girişi de bulunan Galaxy F12, eğer doğruysa ekran delikli bir tasarımı benimsiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı açıklanan Xbox Series S