reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy Note 10 Lite fiyatı en düşük seviyede

Samsung Galaxy Note 10 Lite hakkında güzel bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.  Piyasa satış fiyatı 5.799 TL olan akıllı telefonun fiyatında dikkat çekici bir indirim geldi. Şu anda 4.399 TL‘ye satın alınabilen model S Pen desteğiyle göze çarpıyor.

2.400 x 1.080 piksel çözünürlüklü Super AMOLED ekranla gelen telefon gücünü Exynos 9810 işlemciden alıyor. Note 10 Lite, 128 GB temel depolamaya sahip. Önünde 32 megapiksel F2.2 kamera yer alan ve 4.500 mAh pile sahip olan Galaxy Note 10 Lite, arkasında üçlü kurulum barındırıyor. Burada 12 megapiksel F1.7, 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı, 12 megapiksel F2.4 telefoto (2x zoom) kameralar bir araya geliyor. Model kutusundan Android 10 ve One UI 2 ile çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 Lite, S Pen desteğiyle fark yaratıyor

Fiziksel tuşu artık Bluetooth desteğine kavuşan S Pen ile telefonu basit şekilde yönetmek mümkün. Kalemin geliştirilen yazı desteği, artık el yazılarını birebir ekrana geçirebilecek şekilde iyi tanıyor. Notları metin şeklinde kaydetmenin yanı sıra kalemi çıkardıktan sonra herhangi bir yere yazıldığında da yazılar kayıt altına alınıyor. Ayrıca PENUP uygulaması ile sanatsal çalışmalar oluşturabiliyor, bu çalışmaları uygulama içerisindeki toplulukta paylaşarak başka çevrelerce yorum ya da beğeni alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

SpaceX bugün önemli bir başarı ilan etti