reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

“Ağır” sürücülere özel hazırlanan elektrikli bisiklet: New Leaf 3.0

Bu sefer daha önce görmediğimiz bir odakta hazırlanan Zize imzalı New Leaf 3.0 elektrikli bisiklet modeli karşımızda bulunuyor.

Günümüzde her kişi ve ihtiyaç için bir elektrikli bisiklet bulunuyor. Zize tarafından geliştirilen New Leaf 3.0 modeli ise spesifik olarak yüksek kilolu sürücülere odaklanıyor. Hazırlanan bu bisiklet birçok benzerinden farklı olarak tam 250 kg taşıyabiliyor. Hemen hemen tüm rakiplerinden yaklaşık 150 kg kadar daha fazla taşıma kapasitesi getiren bisiklet, söylendiği kadarıyla havacılık sınıfı çelik bir gövdeye sahip ve birçok noktada güçlendirilmiş çiftli bağlantılar kullanıyor. Ufak ve büyük olmak üzere iki farklı gövde tipi bulunan ve büyük gövde tipi 2 metrenin üzerindeki kişilere dahi uygun olan New Leaf 3.0, “Bafang” imzalı 750 W gücünde bir elektrik motoru kullanıyor. Bu motor maksimum 1.000 W güç verebiliyor. Merkezine 840 Wh pil paketi konulan bisiklet, bununla sürücü ağırlığına ve kullanıma bağlı olarak 65 km ila 80 km arasında menzil getiriyor. Bu da şehir içine hitap eden bir elektrikli bisiklet için fazlasıyla yeterli görünüyor. Modelin yerleşik çamurluklara sahip olması da güzel detayları arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

New Leaf 3.0 elektrikli bisiklet ciddi talep görebilir

Bu yüksek ağırlığa özel tasarlanan ve bu yüzden yüksek malzeme kalitesine sahip modelin fiyatı tahmin edebileceğiniz üzere yüksek. New Leaf 3.0 için kişilerin yurt dışında tam 6.650 dolar vermesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Bisiklet gibi olan ilginç elektrikli scooter modeli