reklamı kapat

POPÜLER

Kron Fold 3.0

Uygun fiyata katlanabilir bisiklet: Kron Fold 3.0

Son zamanlarda paylaştığımız bisiklet modellerinde elektrikli modellere yer veriyoruz. Bugün sizlere Kron Fold 3.0 katlanabilir bisiklet modeli için yapılan indirimden söz etmek istiyoruz.

Elektrikli bir motora sahip olmayan Kron Fold şehir içinde uygun fiyata bisiklet sahibi olmayı düşünen kullanıcıları hedef alıyor. Piyasadaki satış fiyatı 3.140 TL olan model şu anda 2.899 TL‘ye satılıyor. 20 inç boyutunda jant setiyle gelen bisiklette V tipi fren sistemi bulunuyor. Disk frenler daha güvenli bir sürüşe imkan tanısalar da bu frenlerin maliyeti V tipi frene kıyasla daha yüksek. Katlanabilir bir tasarıma sahip olan Kron Fold 3.0 bu sayede otomobil bagajlarına rahatlıkla sığabiliyor veya toplu taşıma araçlarında taşınabiliyor. 15,25 kilogram ağırlığındaki bisiklette 7 vites sistemi bulunuyor. Standart kadro boyutuyla gelen bisiklette çelik sele borusu kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kron Fold 3.0 bisiklet uygun fiyata bisiklet sahibi olmayı düşünenleri hedef alıyor

Dört farklı renk seçeneğine sahip olan bisikletin arka kısmında çantalarınızı koymak için bir bagaj kısmı da mevcut. Elektrikli bisiklet modellerinde LCD gösterge ekranı yer alırken bu modelde bir ekran yer almıyor. Bisikletin ön tarafında herhangi bir aydınlatma sistemi de bulunmuyor.

Kron

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın