reklamı kapat

POPÜLER

Kron EFT 1000 elektrikli bisiklet

50 km menzil sunan Kron EFT 1000 elektrikli bisiklet için indirim fırsatı

Kron EFT 1000 elektrikli bisiklet bisiklet modeli için indirim fırsatı yapıldı. 21 bin TL‘ye satılan elektrikli bisiklet bir satış kanalında şu anda 20.370 TL‘ye satılıyor.

Kadrosunda alüminyum malzemenin kullanıldığı bisiklette mekanik disk fren sistemi yer alıyor. Bu sayede iyi bir frenleme imkanı sunan bisiklet daha önce bahsettiğimiz modellerde olduğu gibi 50 kilometreye varan menzil değerine sahip. Bu menzil değeri yol koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Elektrikli bisikletin sunduğu menzil değerine bakıldığında şehir içi kullanım için yeterli görünüyor. Katlanabilir bir tasarıma sahip olmayan bisiklette 8 vitesli sistem yer alıyor. Samsung marka 2.900 mAh‘lik bataryayı bünyesinde barındıran bisiklet saatte 27 kilometre hıza ulaşabiliyor. Bisiklette kullanılan tekerlekler kalın olduğu için bisiklet şehir içi kullanım haricinde arazi koşulları için de uygun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zorlu yol koşulları için uygun elektrikli bisiklet: Kron EFT 1000

Engebeli araziler için amartisörü de bünyesinde barındıran bisikletin ön ve arka tarafında aydınlatma sistemi de bulunuyor. Bisikletin arka kısmında çantaları koymak için bir bagaj kısmı ise ne yazik ki mevcut değil. Zorlu arazi koşullarında bisiklet sürmeyi seviyorsanız ve şu sıralar bir elektrikli bisiklet sahibi olmayı istiyorsanız kampanyaya göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın