reklamı kapat

POPÜLER

Kron EXC 500

50 km menzil sunan Kron EXC 500 elektrikli dağ bisikleti için indirim fırsatı

Elektrikli bisiklet modellerine yapılan indirim fırsatları devam ediyor. Bu kez sizlere Kron EXC 500 elektrikli dağ bisikleti için yapılan indirimden bahsetmek istiyoruz.

Piyasada yaklaşık 35 bin TL‘ye satılan bisiklet bir satış kanalında 32.635 TL’ye temin edilebiliyor. 29 inç jantlarla gelen bisikletin kadrosunda alüminyum malzemesi yer alıyor.  Vites aktarma sistemi olarak Shimano’nun 9’lu vites sisteminin kullanıldığı modelde Continental marka lastikler bulunuyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisiklet ekonomik modda 50 kilometreye varan menzil değeri sunuyor. Menzil değeri sürüş ve yol koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Bisiklette çok fazla hız yapıldığında veya çok fazla yokuş çıkıldığında menzil değeri düşüuor. Hidrolik disk fren sistemi sayesinde bisiklet daha iyi bir frenleme imkanı vadediyor. Dağ bisikleti olması sebebiyle arazi koşullarında rahatlıkla kullanılabilen bisiklette amartisör sistemi de mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kron EXC 500 elektrikli dağ bisikletinde LED aydınlatma var mı?

Bisikletin ön veya arka tarafında ne yazik ki LED aydınlatma yer almıyor. Kullanıcılar ayrı olarak ön ve arka farı satın alabiliyor. Şehir içi kullanıma yönelik geliştirilen bisikletlerin arka kısmında bagaj kısmı yer alırken dağ bisikletlerinde bagaj kısmı bulunmuyor. Eğer arazi koşullarında bisiklete binmeyi seviyorsanız Kron EXC 500 modelini tercih edebilirsiniz. Şehir içinde veya uzun yolda sürüş yapmayı planlıyorsanız farklı modelleri de satın alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Yerli otomobil tasarlayan firmadan geleceğin traktörü