reklamı kapat

POPÜLER

Kron EFD 100 elektrikli bisiklet

50 km menzil sunan elektrikli şehir bisikleti: Kron EFD 100

Otomobillerin fahiş fiyatlara satıldığı Türkiye’de elektrikli şehir bisikleti modellerine olan ilgi de tüm hızıyla sürüyor.

Yaz aylarıyla birlikte kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilen elektrikli bisikletlere bir yenisi daha eklendi. Bugün sizlere Kron EFD 100 elektrikli bisiklet modeliyle ilgili detayları paylaşmak istiyoruz.  Alüminyum kadroyla gelen bisiklet iki farklı gövde rengi seçeneğine sahip. 7 vitesli sistemle gelen model uzun bir menzil değeri vadediyor. Kullanıcılar elektrikli bisikletteki bataryayı yüzde 100 şarj ettiklerinde yaklaşık 50 kilometre menzil değeri elde edebiliyor. 2.900 mAh Samsung imzalı bir bataryanın tercih edildiği modelde V-fren kullanılıyor. Genellikle yol bisikletlerinde kullanılan V-fren sistemi özellikle asfalt yollar için uygun. Arazi koşullarında bisiklet kullanmayı sevenler disk frenleri tercih ediyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisikletin ön veya arka kısmında bir far yer almıyor. Kullanıcılar piyasada satılan ön ve arka farlar satın alarak bisikleti geceleyin de sürebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı elektrikli şehir bisikleti: Kron EFD 100

EFD 100’ün arka kısmında ise bagaj kısmı bulunuyor. Bagaj aksesuarı sayesinde kullanıcılar alışveriş poşetlerini veya çantalarını bagaja yerleştirebiliyor. Bisiklette Zozo alüminyum kullanılıyor. Katlanabilir bir tasarıma sahip olmayan model şehir içi kullanıma hitap ediyor. Bisikletin fiyatı ise 17.600 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın