reklamı kapat

POPÜLER

Kron Etx 500L

90 km menzil sunan Kron ETX 500L elektrikli bisiklet için indirim kampanyası

2021 model Kron ETX 500L elektrikli bisiklet modeli için indirim fırsatı yapıldı. Kadınlara yönelik geliştirilen modelin fiyatı 31.514 TL‘den 29.288 TL‘ye düştü.

Alüminyumdan üretilen kadroyla gelen bisiklette vites aktarma sistemi olarak Shimano‘nun 9’lu Deore vitesi kullanılıyor.  Elektrikli bisikletler için önemli olan fren performansını arttırmak için yine Shimano’nun hidrolik disk fren sistemi karşımıza çıkıyor. Güçlü zemin tutuşu için Continental lastiklerin tercih edildiği Kron ETX 500L pili tam olarak şarj edildiğinde 90 kilometre menzil sunuyor.  Kron ETX 500L bu süreye çok fazla yokuş çıkılmadığında ve çok fazla hız yapılmadığında ulaşıyor. Pili 4 saat gibi bir sürede şarj edilebilen bisiklet saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Bisiklet şehir içi kullanıma hitap etse de bünyesinde barındırdığı amartisör sayesinde zorlu olmayan arazi koşullarında da kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kron ETX 500L elektrikli bisiklet sunduğu uzun menzil değeriyle dikkat çekiyor

Arka tarafında bir aydınlatmanın yer aldığı bisikletin ön tarafında bir aydınlatma ne yazik ki mevcut değil.  Kullanıcılar piyasadaki  ön farlar satın alarak bisikletlerini geceleyin de sürebiliyor. Bisikletin arka kısmında bagaj kısmı da yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede çantalarını veya alışveriş poşetlerini bisiklete yerleştirebiliyor.

Kron

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın