reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Samsung Galaxy Note 10 Plus fiyatı en düşük seviyede

Samsung Galaxy Note 10 Plus modelinin fiyatında indirime gidildi. Piyasa satış fiyatı 10.599 TL olan telefon şu anda 7.999 TL‘den satın alınabiliyor. Galaxy Note 20 ailesinin satışa sunulmasının ardından Samsung Galaxy Note 10 Plus modelinin fiyatı düştü. Geçtiğimiz yılın ağustos yılında satışa sunulan model özellikleriyle beğeni toplamıştı.

Galaxy Note 10 Plus’ta 6,8 inç 3040×1440 piksel Infinity Display AMOLED ekran karşımıza çıkıyor. Önünde 10 megapiksel F2.2 kamera yer alan telefonun arkasında ise 12 megapiksel Çift Piksel f/1.5-f/2.4 değişken diyaframlı, 16 megapiksel f/2.2 ultra geniş açı ve 12 megapiksel f/2.1 telefoto olmak üzere üçlü kurulum yer alıyor. Telefonun ana kamerasıyla saniyede 60 kare 4K video kaydı yapılabiliyor. Galaxy Note 10 Plus ayrıca bir de ToF sensör bulunuyor. Model gücünü Türkiye’de Exynos 9825 işlemciden alıyor. Normal modelde 8 GB, Plus’ta ise 12 GB RAM sunuluyor.

Samsung Galaxy Note 10 Plus kablosuz ters şarj özelliğiyle geliyor

3,5 mm kulaklık girişi bulunmayan telefon, normal kablosuz şarj yanında kablosuz ters şarj özelliğini de beraberinde getiriyor. Bu özellik sayesinde arkasına konulan akıllı saat ya da telefon gibi kablosuz şarj destekli diğer cihazları kablosuz şarj edebilen Galaxy Note 10 Plus, Zoom-in Mic isimli özelliğiyle de dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde görüntüye yakınlaştırma yapılırken buna ses de dahil edilebiliyor. Böylece örneği sadece odaklanılan kişinin sesi daha net şekilde kayıt altına alınabiliyor. S Pen’de yapılan geliştirmelerle daha iyi deneyim sunan telefonla ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Plus

İlginizi Çekebilir

Daha çıkmadan gelen özel iPhone 12 modelleri