reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20’nin satış fiyatıyla ilgili son iddia

Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 20 modelinin satış fiyatına yönelik son iddia ortaya çıktı. Teknoloji dünyası tarafından dört gözle beklenen telefonların bu yılın ağustos ayında gerçekleştirecek etkinlikte gün ışığına çıkması bekleniyor.

Galaxy Note 10 modelinin yurt dışındaki fiyatı 949 dolar, Galaxy Note 10 Plus’ın 1.099 dolar ve Note 10 Plus 5G’nin fiyatı ise 1.299 dolar. Galaxy S20 modelinin başlangıç fiyatının 999 dolar, Plus modelinin 1.199 dolar, S20 Ultra modelinin ise 1.399 dolar olduğunu da hatırlatalım. Gelen son bilgilere göre Galaxy Note 20 modelinin 1.000 doların üstünde bir fiyattan satışa sunulacağı iddia ediliyor. 1.000 doların altında satışa sunulması beklenmeyen telefonun Plus modelinin pek tabii daha yüksek fiyattan satışa sunulacağını şimdiden söylemek mümkün.

Samsung Galaxy Note 20 ailesi için geri sayım başladı

Exynos 992 işlemcisini bünyesinde barındıran telefon tasarımıyla Galaxy S20 ailesinden izler taşıyacağı konuşuluyor. S-Pen desteğinde de çeşitli yenilikler beklediğimiz telefonda 120 Hz’lik ekranın yer alma olasılığı kuvvetle muhtemel. Samsung’un 120 Hz’lik desteğini QHD+ çözünürlükte de sunacağı die getiriliyor. Samsung’un S20 Ultra modelinde tercih ettiği 108 megapiksellik kameranın bu modelde de karşımıza çıkması bekleniyor. Bu modelde kameranın daha gelişmiş olacağı da söyleniyor.  Telefonun ön kamerasında herhangi bir yeniliğin yapılıp yapılmayacağı ise henüz bilinmiyor. Ağustos ayında tanıtılmasını beklediğimiz telefonun aynı ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Samsung Galaxy Note 20 modeliyle ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!