reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ailesine ilk bakış videosu sızdı [İzle]

Çoğu detayını bildiğimiz Samsung Galaxy S20 ailesinin tanıtılmasına çok az bir süre kaldı. Türkiye saati 22:00’da başlayacak etkinlikte karşımıza çıkacak Galaxy S20 ailesini biz de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu yılın en iyi Android’li telefonları arasında yer alacak telefonlara bakış atmamızı sağlayan yeni bir video paylaşıldı. DroidHolic isimli bir YouTube kanalı tarafından paylaşılan videoda yeni Galaxy modellerini görüyoruz. Daha önce ortaya sızan iddialarda olduğu gibi  Ultra ve Plus modelleri dörtlü kamera kuruluma sahipken, standart modelde üçlü kamera sistemi göze çarpıyor. Yeni Galaxy ailesinin tasarımına bakıldığında ise Galaxy S10’dan izler taşıdığı görülüyor. Üç farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkan telefonla ilgili çoğu detay da ortaya çıkmış durumda. Exynos 990 işlemcisinden güç almasını beklediğimiz yeni Galaxy ailesinin kamera performansıyla fark yaratması bekleniyor. Ultra modelinin 100 kat hibrit yakınlaştırma yeteneğiyle dikkat çekeceği konuşuluyor. 10 kat optik yakınlaştırma ve 8K video kayıt yeteneği Ultra modelinde dikkat çeken diğer ayrıntılar arasında. Samsung imzalı telefonların satış fiyatları da kısa bir süre önce açığa çıkmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesi için beklenen fiyatlar

Ailenin en güçlü üyesi olması beklenen Ultra modelinin Amerika’da 1.399 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Standart ve Plus modellerinin başlangıç fiyatlarının ise sırasıyla 999 dolar ve 1.199 dolar olacağı konuşuluyor. Galaxy S10e ve Galaxy S10 modellerinin fiyatlarının sırasıyla 750 dolar ve 900 dolar olduğu göz önüne alınırsa yeni Galaxy ailesinin fiyatlarının daha yüksek olacağını söyleyebiliriz. Yeni Galaxy ailesiyle ilgili tüm detayları bugün akşam sizlere aktaracağız, LOG’u takip etmeye devam edin.