reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 3’ün Türkiye fiyatı belli oldu

Samsung‘un kısa süre önce tanıttığı Galaxy Note 3‘ün Türkiye pazarına giriş fiyatı belli oldu. Üstelik hazırlanan kimi kampanyalar sayesinde ön sipariş veren kişilere Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear hediye ediliyor.

Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleştirilen Unpacked 2013 etkinliğiyle yeni nesil cihazlarını görücüye çıkaran Samsung’un adını duymaya devam ediyoruz. Satış rakamlarıyla akıllı telefon ve tablet sektörünün önemli oyuncusu haline gelen firma, Galaxy Note 3‘ü 28 Eylül‘de stoklarda hazır duruma getirecek.

Türkiye’nin de dahil olduğu birçok mobil operatör ve teknoloji mağazası ise ön sipariş almaya başladı. Buna göre Note 3’ün Türkiye etiket fiyatı 2199 TL şeklinde açıklandı. Beklentilerin üzerinde kalan fiyat bir nebze hayal kırıklığı yaratırken, asıl sürpriz ise ön siparişlerde yaşandı. Zira -genellikle- ilk 100 kişiye 799 TL değerindeki Galaxy Gear akıllı saati ücretsiz verilecek. Exynos 5 Octa işlemcili modelinin satışa sunulacağı ülkemizde bakalım ilgi ne derece yoğun olacak.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy Note 3’ün Türkiye fiyatı belli oldu” için 3 cevap

 1. RogueLine dedi ki:

  ya ülkemizde bu tip teknolojik şeyler neden bu kadar pahalı

 2. Ramazan dedi ki:

  RogueLine kardeşim, başta ÖTV denen ve ardı arkası kesilmeyen vergiler yüzünden maalesef bu teknoloji ürünlerini yurtdışındaki fiyatın 4 misline alıyoruz. Ha, sırf bunlar değil, daha bir sürü şeyi de öyle ama konumuz bu değil. Boşver.

 3. schizophrenia dedi ki:

  2199tl’lik satış fiyatı avrupaya göre %10 daha pahalı, apple ürünlerinde ise fark %25 kadar daha fazla.
  vergi vb. kalemlerin dışında ülkemizdeki satıcıların yüksek kar beklentilerini unutmamak lazım. bazı markaların türkiye dahil tüm dünya’da ürünlerini benzer fiyatlara satabildiğini görüyoruz, bu amiyane tabirle bazı satıcıların müşteriyi yolma sevdasından vazgeçmemsiyle de alakalı.